gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kıraç ,Simge Sağın- Annem

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

simge sağın resimleri
    Kıraç ,Simge Sağın- Annem
    Dizlerine yatmışım
    Saçlarını oksarken
    Aklımdaki karanlıklar
    Aydınlanmış bir bir
    Küçük olduğuna inandırdığım
    Hayatın büyüklüğü
    Beni ezdiğinde
    Yalan sevgiler etrafımda döndüğünde
    Hep sen gelmişsin aklıma
    Peşimden gelen unutmak istediğim
    Ne varsa hepsinde sana sığınmışım
    Etrafımı saran karanlıkta
    Beni ayakta tutan birışıksın sen anne

Ne söz dinler deli yürek
    hasretin hep acı demek
    Senin yüzün güldüğünde
    Felek bana güldü demek
    Annem annem duy sesimi
    Nerde olsam ısıt beni
    Yerini hiç kimse tutmaz
    Yokluğun hiç doldurulmaz

Kıraç ,Simge Sağın- Annem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Anne olmayı düşünüyorsanız sakın ertelemeyin

Anne olmayı düşünüyorsanız sakın ertelemeyin

serdar kayın dr serdar kayın Annelik her kadının tatmak isteği bir duygu, fakat günümüz kadınının iş hayatında her geçen gün daha aktif görevler alması ile bebek sahibi olma yaşı her geçen gün artıyor. Artık günümüz kadını hayat planlamasını yaparken önce kariyer sonra bebek sıralaması yapıyor. Ancak yaş ilerledikçe risklerin arttığı da bilinen bir gerçek. Doğan Sağlık Gurubu Kadın...
  3. Iki simge

Iki simge

İKİ SİMGE Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak...
  4. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  5. Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri istiyorum sizden bana Facebook Simgelerinin eğlenceli ve en şirin olanlarını sunar mısınız.

Sayfayı Paylaş