gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kıraç - Söz Verdim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yine beyaz giyinmiş Katran derdim hoşgeldin Söz verdim çekerim
    Umut ekip yıllanmış kuşku derdim
    Demlendim derdimle gezerim

Sual edip kime sorsam
    Boşuna mı beklerim
    Geceme gün eklerim
    Acı dolu defterim
    Nasıl edeyim (2 defa)

Kötü kaderim

Sağı solu sarınca hüznün rengi
    Yok dengi tarifsiz kederim
    Şüphe kılıç çeker aratmaz cengi
    Yok mu hiç bir başka bedeli

Sual edip kime sorsam
    Boşuna mı beklerim
    Geceme gün eklerim
    Acı dolu defterim
    Nasıl edeyim (2 defa)

Kötü kaderim

Parmak uçlarımda eritiyorum şüpheyi
    Sen uyanmayasın diye
    Benim gözlerimdense
    Bembeyaz bir uyku akıyor
    Kömür katran gecelerime
    Yüreklere
    Cevabı mahşer sorularla yöneliyorum
    Silinmeyen bilinmeze
    Bilinmeyen silinmeze

kıraç - Söz Verdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Yoruldum

Kıraç - Yoruldum

Yoruldum Yoruldum beklemekten, deliler gibi sevmekten yar Bıktım artık özlemekten ,yinede haber yok senden yar Ayığım zincirlerle bağlanmışım çöllerde yar Sorar herkes nerelerde, bana yalancı dedirtme yar Ben yalnız senle varım ,sensiz bomboşluktayım yar Sen bir çağır ben uçarım ,hazır bekliyor kollarım yar Gel coştu duygularım ,yalnız senden anlarım yar Sana açık bütün kapılarım ,birde...
  3. Kıraç - Sevgiliye

Kıraç - Sevgiliye

Nerde akşam orda sabah Yürüyorum ve seni düşünüyorum Sende ayrı sokaklarda & Bakışlarda Üşüyorum ve sana güveniyorum Aşk böyle bir duyguysa Sonu hep ayrılıksa Gün gelip uçacaksa Olsun varsın ben sana güveniyorum Uyurken uyanırken Ağlarken sevişirken Ben yalnızca sana deliriyorum
  4. Kıraç - Gönül

Kıraç - Gönül

Neler gördüm neler gönül elinden Ne yaptımsa sana dinletemedim Bu yolların sonu hasrete çıkar Çok uğraştım seni döndüremedim Yemin etme tutamazsın Yüz çevirsem duramazsın Bu yerlerden kaçamazsın Tek başına yapamazsın Ne kadrim bilinir ne sözüm geçer Ağlayıp sızlayıp bu ömrüm geçer Bin kere gelsen şu yalan dünyaya Ne gonca gül sana ne de laleler...
  5. Funda & Kıraç

Funda & Kıraç

işte süper ikili diyebileceğim bi çift sanat olarak tabiii... İKİLİ OLMAK DEZAVANTAJA DÖNDÜ! KISA SÜRE ÖNCE 'ZAMANIN ELİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ PİYASAYA ÇIKAN FUNDA ARAR KONUK OLDUĞU RADYO HİTMİX'DE ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... 'Zamanın Eli' albümüyle adından söz ettiren Funda Arar: Kıraç'la ikili gibi algılanınca şahsi işlerimiz görünmedi. Bu durum ikimiz için de dezavantaja dönüştü........

Sayfayı Paylaş