gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Talihim Yok Bahtım Kara

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şu dünyanın gam yükünü Çeken var mı benim gibi Gece gündüz gözyaşını
    Döken var mı benim gibi
    Gece gündüz gözyaşını
    Döken var mı benim gibi yok
    Talihim yok bahtım kara
    Böyle hayat batsın yere
    Sinesine vura vura
    Ölen var mı benim gibi yok
    Gitmez ki başımdan atam
    Ben bu derdi kime satam
    Saçlarını tutam tutam
    Yolan var mı benim gibi
    Saçlarını tutam tutam
    Yolan var mı benim gibi yok

Kıraç - Talihim Yok Bahtım Kara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Kara Yılan

Kıraç - Kara Yılan

Antep'in harbine onbir ay oldu Kanımız kurudu benzimiz soldu Analar babalar yaşların döktü Vurun antepliler namus günüdür Vurun antepliler mertlik günüdür Atına binmiş de elinde dizgin Girdiği cephede hiç olmaz bozgun Çetelerden mi gardaş yılanım azgın Vurun antepliler namus günüdür Vurun Türk milleti kavga günüdür Sürerim sürerim gitmez gadana Fransız kurşunu değmez adama Gara haberimi...
  2. kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden)

kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden)

kıraç yol bulamadım kıraç sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı dinle Çıkmaz sokakta yol bulamadım Gözlerim yandı ağlayamadım Bir kara sevda Vurdu başıma Nerdesin sen kimdesin sen Ben soramadım (2 defa) Nerde başladı nerede bitti Kavuştum derken gözyaşı geldi Bu benim değil aşkın kaderi Ayrılıktan gözyaşından başka ne sanki (2 defa) Sevgiden yana...
  3. Neşet Ertaş - Karadır Bu Bahtım Kara

Neşet Ertaş - Karadır Bu Bahtım Kara

Karadir bu bahtim kara Sözüm kar etmiyor yare Yüreyimi yakti nara Eyvah,................ [nakarat] Kendim ettim kendim buldum (2x) Gül gibi sararip soldum Eyvah,.................... Bilmez yar gönülden bilmez Akar göz yaslarim dinmez Bir kere yüzüme gülmez Eyvah,.................... [Nakarat] Söylerim sözüm almiyor O yar yüzüme gülmüyor Garip gönlümü bilmiyor Eyvah,...................
  4. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  5. yagmur mu? yoksa kar mı?

yagmur mu? yoksa kar mı?

bildiğiniz gibi melişlerim havalar iyice sogudu cogu yerde kar yagmaya başladı bilee... neyse; sorumuz basit yagmuru mu seviyorsunuz şöle yagsada elimize sıcak cayımızı alıp izlesek mi diyorsunuz? yoksa ahh bir kar yagsada her yer bembeyaz olsa mı diyorsunuz?

Sayfayı Paylaş