gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kıraç -Toprağın Türküleri (2oo8) albüm tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

01. Keklik
    02. Talihim Yok Bahtım Kara
    03. Cemalim
    04. Seyrime Gel
    05. Eşeği Saldım Çayıra
    06. Şarköy Türküsü
    07. Çayır Çimen Geze Geze
    08. Kara Yılan
    09. Makaram Sarı Bağlar
    10. Karahisar
    11. Yayla Yolları
    12. Yolcu
    13. Derik

Kıraç -Toprağın Türküleri (2oo8) albüm tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvırcık Ali - Türküler Ve Sen 2008 Albüm Tanıtımı

Kıvırcık Ali - Türküler Ve Sen 2008 Albüm Tanıtımı

kıvırcık aliden türküler kıvırcık ali son albüm ali 2008 alinin tüm türküleri 2008 albüm mp3 Kıvırcık Ali - Türküler Ve Sen 2008 01.Kivircik Ali-[Ben Aglamayayim] 02.Kivircik Ali-[Benim Sadik Yarim] 03.Kivircik Ali-[Dostum Dostum] 04.Kivircik Ali-[Ey Erenler] 05.Kivircik Ali-[Hele Gardas] 06.Kivircik Ali-[Kirvem] 07.Kivircik Ali-[Kötü Zaman] 08.Kivircik Ali-[Merik] 09.Kivircik Ali-[Oy...
  2. t.A.T.u -- White Robe 2oo8 Albüm Tanıtımı

t.A.T.u -- White Robe 2oo8 Albüm Tanıtımı

1. Áåëûé Ïëàùèê 2. White Robe 3. Plant of Nothing 4. No Mercy 5. Marsiano 6. House of Robots 7. Asetro 8. 220
  3. Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

aleks polyanna http://www.meleklermekani.com/yerli-album-tanitimlari/124575-alex-depresif-polyanna-2oo8-album-tanitimi.html 01. Depresif Polyanna 02. Aşk Tazesi 03. Polyanna One More Chance Mash Up Mix 04. Bugünlerde - Elektroliysis Mix 05. Çok Zor - Clup Versiyon 06. Bugünlerde - Rock Versiyon
  4. Kıraç: Türkülere Burun Kıvıranlar Cahildir

Kıraç: Türkülere Burun Kıvıranlar Cahildir

'Garbiyeli' adlı türkü albümü önümüzdeki hafta satışa sunulacak olan Kıraç, türkülere burun kıvıranları eleştirdi: Asimilesin, sömürgesin, beynin kontrol altında ve farkında değilsin!.. Kıraç'ın yedinci albümü önümüzdeki hafta çıkıyor. Doğduğu şehir olan Kahramanmaraş'ta esen 'Garbiyeli' rüzgarını albümüne isim yapan Kıraç, sevdiği türküleri bu albümde topladı. Albümü için, "Bu...
  5. Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü

Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü

garbiyeli akor kıraç çoban akor zeynebim kıraç zeynebim son albüm 1. Çoban 2. Eledim Eledim 3. Eleşkirt Türküsü 4. Fadıma 5. Garbiyeli 6. Bitmez Tükenmez Geceler 7. Gelin Ayşe 8. Kara Çadır 9. Köprüden Geçti Gelin 10. Zeynebim 11. Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık

Sayfayı Paylaş