gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni terk ediyorumm hoşçakal bütün alışkanlıklardan öteye vakit tamam seni terk ediyorum
    bütün alışkanlıklardan öteye

yorumsuz bir hayatı seçiyorum
    doymadım inan kanmadım sevgiye*2

korkulu geceleri sayar gibi
    birdenbire bir yıldız kayar gibi
    ellerim kurtulacak ellerinden
    bir kuru dal ağaçtan kopar gibi*2

aşksa bitti gülse hiç dermedik
    bul kendini kuytularda hadi dal*2

senle bir bütün olabildik
    hoşçakal gözümün nuru hoşçakal
    hoşçakal canımın içi hoşçakal*2

vakit tamam seni terk ediyorum
    bu incecik bir veda havasıdır*2

parmak uçlarına değen sıcaklığı
    incelen bir hayatın yarasıdır*2

kalacak tüm izlerin hayatında
    gözümden bir damla yaş aktığında
    bir bulabilsem sana tırlatmayan
    kan tarlası gelincik şafağında*2

ölümse korktun savaşsa hep kaçtın
    vur kendini korkularda hadi dal*2

sen bir suydun sen bir yaştın
    hoşçakal gözümün nuru hoşçakal
    hoşçakal canımın içi hoşçakal*2

Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülkeyi terk ediyoruz...

Ülkeyi terk ediyoruz...

Ünlü sanatçı Haluk Bilginer eşi Aşkın Nur Yengi ve kızı Nazlı ile yeni yıla Londra'da girdi. Bilginer'in Londra aşkını bilmeyen yok. Zuhal Olcay ile evliliği sırasında Londra'nın en lüks semtlerinden Nothing Hill'den ev satın alan Bilginer boşandıktan sonra daireyi elden çıkardı. Daha büyük ve lüks bir ev alan ünlü sanatçı hayatında önemli değişiklikler yapacağını açıkladı. ALBÜMDEN...
  2. Seni icimde terk ediyorum

Seni icimde terk ediyorum

SENİ İÇİMDEN TERK EDİYORUM Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum Susmaktan yoruldum Kuşlar ve şarkılar, bu şehri terk edeli Efkar demliyorum gözlerimde yaşlarımı, yanağıma...
  3. Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

nilüfer haberleri, nilüfer hakkında, nilüfer şarkıları Sevgili melekler, kanser tedavisi sonrasında sağlığına kavuşan şarkıcı Nilüfer artık huzurlu bir hayat sürmek istiyor. Bunun için karikatürist sevgilisi Latif Demirci'nin tavsiyesiyle Marmaris'in Selimiye Köyü'ne giden ve buradan 750 bin TL'ye bir ev satın alan Milüfer, artık burada yaşayacak. Karikatürist sevgilisi Latif...
  4. Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor !

Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor !

Nihat Doğan'dan şaşırtan karar. Doğan Özgecan hunharca katledildikten sonra attığı tweet başına iş açmıştı. İfade vermeye çağrılmıştı. Beyaz Tv sunucusu Tahir Sarıkaya, ünlü türkücü Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurtdışına çıkacağını yazdı. YURT DIŞINA ÇIKACAK Beyaz TV'nin sunucularından Tahir Sarıkaya, Özgecan Aslan cinayeti ardından attığı tweet ile olay olan şarkıcı Nihat...

Sayfayı Paylaş