gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç ve Ayşe Nihayet Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

PASTA YERİNE MARAŞ DONDURMASI! Ayşeeeem ayşeeeeeeem ayşeeem... ne güzel parçaydı o. Parçaya ilham kaynağı olan Ayşe ile Kıraç Evlendiler arkadaşlarım. Benimde Türkiye'de sayılı olarak nitelendirdiğim Kıraç ve Ayşe'ye meleklermekani.com olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
    ALİ TUFAN KIRAÇ VE AYŞE ŞULE BİLGİÇ, YILLARDIR SÜREN BİRLİKTELİKLERİNİ EVLİLİKLERLE SONUÇLANDIRDILAR.

Nikah Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekti. Nikahı Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk kıydı.

Gelin ve damadın nikah şahidi, TMC Yönetim Kurulundan Cevat Saraç ve Mustafa Karahan oldu. Ünlü sanatçının yakın dostlarının ve ailelerinin yeraldığı geceye Aziz Yıldırım, Ali Koç , Fenerbahçe kulübündeki tüm dostlarıkatıldı.

Kıraç'ın minik bir konser verdiği gecede, düğün pastası yerine Maraş doldurmasını kesildi. Kıraç, kendi yöresine ait bu geleneği, düğününde gerçekleştirdi...

Kıraç ve Ayşe Nihayet Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Kan Ve Gül

Kıraç - Kan Ve Gül

Kan ve gül,gülle diken aşkım ve sen Birbirine dönük sırt sen ve ben Bilmem anlatabiliyor muyum? Seviyorum,seviyor musun? Ağlıyorum,gülüyor musun? Özlüyorum,gidiyor musun? Sevdikçe,itiyor musun? Peki öyle olsun... Sarılıp öpen,ağlayıp gülen Sonra kaçıp giden Fırtınayla sakin gece,bir bilmece Bilmem anlatabiliyor muyum?
  2. Kıraç - Ayşe

Kıraç - Ayşe

İtiraf ettim kendime, seviyormuşum meğer diye Sonrada güldüm halime, çocukmusun oğlum diye Meğer hep çocukmuşum büyümemişim kalmışım Hiç farkına varmamışım daha sanki on beş yaşım Ayşem ayşem ayşem gül ayşem güldür ayşem Ayşem ayşem ayşem yolun ecelimdir ayşem Ayşem ayşem ayşem gurbetten dönüşüm ayşem Ayşem ayşem ayşem rüzgarım gönlüm gül ayşem Ayşe mutlu biten bir masal, madalyonun güzel yüzü...
  3. Kıraç ve Aşk

Kıraç ve Aşk

ünlü şarkıce ve beste yazarı Kıraç aşk için neler söyledi haberimizde...... AŞKI BİR İNSANA HAPSEDEMEM! KIRAÇ'DAN AŞKA DAİR: AŞK SONSUZ BİR İNSANA HAPSEDECEĞİN BİR DURUM DEĞİL. AKSİ HALDE AŞKI SİZ ÖLDÜRÜRSÜNÜZ... Katıldığı bir programda, 'Aşk sonsuz bir insana hapsedeceğin bir durum değil, bunun böyle olmadığını gördüğünüzde zaten onu terk etmeye başlarsınız, aşkı siz öldürürsünüz' diyen...
  4. Ali Taran Ayşe Özyılmazel Evlendi

Ali Taran Ayşe Özyılmazel Evlendi

Ali Taran, Ayşe Özyılmazel, Evlendi, düğün resimleri, görüntüleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel'in yıldırım nikahı kıyılmış melekler...Sürpriz nikah ile ilgili ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz... Bodrum’da şarkıcı Neco’nın kızı köşe yazarı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın merakla beklenen düğün töreni yapıldı Nikah havuzbaşında...
  5. Angelina Jolie ve Brad Pitt Nihayet Evleniyorlar!

Angelina Jolie ve Brad Pitt Nihayet Evleniyorlar!

angelina jolie haberleri brad pitt haberleri angeline jolie brad pitt Sevgili melekler, 4 yıldır 6 çocuklarıyla birlikte yaşamlarını sürdüren Hollywood dünyasının iki ünlü stari Angelina Jolie ve Brad Pitt nihayet evleniyorlar. Yıllardır ne zaman evlenecekleri merak edilen çiftin düğün hazırlıklarına başladığı söylendiyor. İşte haberin detayları... Hollywood’un en popüler çifti Brad...

Sayfayı Paylaş