gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kıraç - Yolcu (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kıraç yolcu Kıraç'tan yepyeni bir türkü albümü daha Garbiyeli albümünden sonra Yolcu adını verdiği ikinci Türkü albümünü piyasaya çıkardı...
    Birbirinden güzel türkülerin yer aldığı albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik:

Kıraç - Yolcu (2009)

1. Mecnunum Leyla
    .
    2. Mezar arasında harman olur mu?
    .
    3. Uyan Sunam Uyam
    .
    4. Ahu Gözlüm
    .
    5. Gönül Gurbet Ele Varma
    .
    6. Erzurum’dan Çevirdiler Yolumu
    .
    7. Hanımey
    .
    8. Karakas Gözlerin Elmas
    .
    9. Ben Gidersem Sazım
    .
    10. Cemilem.
    11. Gazel.
    12. Ramizem.

Kıraç - Yolcu (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Keklik

Kıraç - Keklik

Keklik gibi kanadımı süzmedim Murad alıp doya doya gezmedim Bu kara yazıyı kendim yazmadım Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey Geceleri uyku girmez gözüme Zalım yastık diken olur yüzüme Uyma dedim uydun eller sözüne Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey
  3. Kıraç - Çeşminaz

Kıraç - Çeşminaz

Bu gönlüm gönlüm senindir Çekinme bebeğim beni sevindir Bak bu yürek sevgilim Bir ömür geçsede yine esirin İster öldür ister güldür bebeğim İnanki değişmez bende sevgin Sen henüz açmamış bir çiçeksin İçinde bir meltem sıcak bir nefessin Dinle bize birbirimiz lazım Hadi gül gülümse benim çeşminazım (yazım
  4. Kıraç - Ayşe

Kıraç - Ayşe

İtiraf ettim kendime, seviyormuşum meğer diye Sonrada güldüm halime, çocukmusun oğlum diye Meğer hep çocukmuşum büyümemişim kalmışım Hiç farkına varmamışım daha sanki on beş yaşım Ayşem ayşem ayşem gül ayşem güldür ayşem Ayşem ayşem ayşem yolun ecelimdir ayşem Ayşem ayşem ayşem gurbetten dönüşüm ayşem Ayşem ayşem ayşem rüzgarım gönlüm gül ayşem Ayşe mutlu biten bir masal, madalyonun güzel yüzü...
  5. Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü

Kıraç Garbiyeli 2009 yeni albümü

garbiyeli akor kıraç çoban akor zeynebim kıraç zeynebim son albüm 1. Çoban 2. Eledim Eledim 3. Eleşkirt Türküsü 4. Fadıma 5. Garbiyeli 6. Bitmez Tükenmez Geceler 7. Gelin Ayşe 8. Kara Çadır 9. Köprüden Geçti Gelin 10. Zeynebim 11. Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık

Sayfayı Paylaş