gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kiracım kirasını ödemiyor ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. 2 senelik kiracım kiralarını ödemiyor. İlk başlarda sorun yoktu ama 1 senedir canıma yetti.Ne yapmalıyım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kiracı 30 günde kirasını ödemezse o zaman mahkemeye başvurulup tahliyesi istenilir. Size gösterilen yol doğrudur. Ancak bu yola benzer bir yol noterden ihtarname gönderilerek de yapılabilir.
    Uygulayabilirseniz bu işlerden hiçbiri için avukatla işbirliği yapma mecburiyeti yoktur.Bu halde karşı tarafın ödeyeceği vekalet ücreti yeter mi? Hayır yetmez.Gecikme halinde evsahibinin zararı daha büyüktür.

kiracım kirasını ödemiyor ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiracının kiradan düşeceği harcamalar nelerdir

kiracının kiradan düşeceği harcamalar nelerdir

Merhaba, öncelğkle böyle bi,r bölüm oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Benim sorum kiracıların hangi harcamalarını kiradan düşebileceği ?
  2. kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

Bir kiracımız var evlere şenlik, papaz olmak üzereyiz. Aidat borcu varmış yönetim haber verdi. Şimdi ben ne yapsam nasıl davransam ?
  3. Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracımla sonunda papaz olduk ve dava açtım.Bir türlü tahliye etmiyor evi.Şimdi dava da açtığıma göre acaba ne zaman tahliye edebilir?Prosedür nasıl ?
  4. Kiracıların tahliye süresi ne kadardır ?

Kiracıların tahliye süresi ne kadardır ?

Kiracı tahliye süresi,kiracının tahliye nedenleri,kiracının tahliye edilme sebepleri,kiracı ne kadar zamanda evi boşaltmalı,kiracı tahliyesi nasıl yapılır Gayrimenkul kiralamalarında, kira ilişkisine son vermek isteyen ev sahibinin, kiracısına ihtarname çekerek evi boşaltmasını istediğini bildirmesi gerekiyor. Kiracı tahliye nedenleri Ev sahibi her istediği zaman, kiracısını evden...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş