gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kiracımı nasıl çıkarabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kiracımdan son derece rahatsızım ve çıkarmak istiyorum ama ters biri işi yokuşa sürecektir. Nasıl bir yol izlemeliyim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer kiracınız kirasını ödemiyorsa yada başka sebeplerden ötürü kiracınızı tahliye etmek istiyorsanız;
    Öncelikle bir ihtar mektubu öndermeniz gerekiyor. Avukatınız aracılığıyla bu mektubu gönderdikten sonra, Vereceğiniz 30 günlük süre içinde kira borcunun tamamı ödenmez ise, icra mahkemesinden kiracının tahliyesini talep edebilirsiniz.

Yani icra mahkemesine tahliye davası açarak kiracınızın tahliyesini istersiniz ve işlemler başlar.

kiracımı nasıl çıkarabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiracı içindeyken ev satılırmı satılırsa nasıl satılır

kiracı içindeyken ev satılırmı satılırsa nasıl satılır

Merhaba.Kiracımdan memnun değilim ve artık uğraşmak istemiyorum, evi satmak istiyorum ancak kiracım çıkmıyor. Ben o evi nasıl satabilirim, usandım artık :S
  2. Spiralimin ipi kaçtı nasıl çıkarabilirim?

Spiralimin ipi kaçtı nasıl çıkarabilirim?

spirailin ipinin kopması,spiralin ipinin kaçması,spirailin ipinin bulunmaması,spirail nasıl çıkarılır hakkında bilgiler Nadiren spiralin ipleri rahim içerisine kaçtığı için veya daha önceden koptuğu için muayene sırasında görülemeyebilir. Bu durumda spiralin iplerini çekmek mümkün olmadığı için rahim içerisine sokulan ince aletlerle spiralin kendisi tutularak çekilir. Bu durumda işlem...
  3. Kiracı Tahliye Davası  Dilekçesi nasıl yazarım ?

Kiracı Tahliye Davası Dilekçesi nasıl yazarım ?

kiracı tahliye örnek dilekçe,tahliye davası örnek dilekçesi,tahliye davası örnek dilekçe formu,tahliye davası nedir,kiracı tahliye davası nedir,kiracıya tahliye davası nasıl açılır,kiracıyı tahliye etme, Kiracı tahliye davası, belli başlı bazı durumlarda kiracının kiralamış olduğu gayrimenkulü tahliyesi için kiralayan tarafından açılan davadır. Bu davanın açılabilmesi için gerekenler ise...
  4. Kiracı tahliye sözleşmesi nasıl hazırlanır?

Kiracı tahliye sözleşmesi nasıl hazırlanır?

kiracı tahliye sözleşmesi,kiracı tahliye sözleşmesi örneği,kşracı tahlşye sözleşmesi nasıl hazırlanır,kiracı tahliye sözleşmesi örneği 2014,kiracının tahliye taahhüdü, Kiracı ile kiraya veren kimse arasında imzalanan sözleşmeler arasında, kiracı tahliye sözleşmesi de yer alabiliyor. Peki kiracı tahliye sözleşmesi neden imzalanıyor? Kiracı tahliye sözleşmesi! Kiracı tahliye taahhütnamesi...

Sayfayı Paylaş