Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

kıraçın ayşesi kıracın karısı kıraç ve karısı kıraç ın ayşesi 5 aylık hamile kadın resmi [​IMG]

Kıraç baba oluyor. Kasımda evlendiği eşi Ayşe Şule Bilgiç, beş aylık hamile.Günaydın'ın haberine göre kız olduğu kesinleşen bebeğin adı Iraz Elif olacak.

Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 8 aylık hamile kadının sınavda doğum sancısı tuttu

Sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi. Manisa'da, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi. Sınavda sancılanarak 112 Acil Yardım ekibinin ambulansıyla Celal Bayar Üniversitesi Tıp...
  2. 4 aylık hamile olan Pınar Altuğ, bebeğin ismini açıkladı

pınar altuğ bebeği pinar altug bebegi 4 aylık hamilelik pinar altug bebek pınar altuğ hamile kıyafetleri PINAR ALTUĞ BEBEĞİNİN İSMİNİ AÇIKLADI 4 aylık hamile olan ve bebeğinin kız olacağını öğrenen Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte isme de karar verdilerini söyledi ve ilk kez açıkladı... Bir süre önce evlenen Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ, Kanal D’de Esra Ceyhan’ın programına...
  3. Seren Serengil 4,5 Aylık Hamile

4 aylık hamile görüntüsü 45 aylık hamilelik 45 gebelik 4 hamilelik görüntüsü SEREN SERENGİL KIZINA STEPHANİE ADINI VERECEK. İlk bebeğini doğuma günler kala kaybeden ve tekrar hamile kalan Seren Serengil'in kızı olacak! 4.5 aylık hamile olan Serengil, kızına 'Stephanie' adını verecek. ABD'de doğum yapacak şarkıcı, 'Eşim, karnımı 'Prenses Stephanie' diye seviyor' dedi.
  4. YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

yeliz yeşilmen bebeği yeliz yeşilmenin bebeği 5 aylık hamile kadın resmi Allah tamamına erdirsin... YELİZ Yeşilmen, yedi yıldır birlikte olduğu işadamı Uğur Akbaş’tan bebek beklediğini açıkladı. Beş aylık hamile olduğunu söyleyen Yeşilmen, “Cinsiyeti kız. Ona Esina adını vereceğiz. Odasını bile şimdiden hazırladık. Çocukları çok seviyorum ve şimdi annelik heyecanı yaşadığım için çok...
  5. kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır ? Bunun bir cetveli var mı tarih olayı nasıl yapılıyor neye göre hesap yapacağım ?
  6. Meryem Uzerli'nin 6,5 Aylık Hamile Hali!

meryem uzerli, meryem uzerli hamile hali, meryem uzerlinin kızı Sevgili melekler, işadamı sevgilisi Can Ateş'ten bir kız bebek bekleyen Meryem Uzerli, 6.5 aylık fotoğrafını instagramdan paylaştı. Instagram’da paylaşılan bu karede Uzerli, göbeğini tutarken görülüyor. Bir süre önce tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle başrolünde oynadığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisini bırakıp Almanya’ya...
  7. kaç aylık hamile olmuş okuyorum

Arkadaşlar yeni ıdrarla yapılan testi yaptım hamile çıktı hastaneye kan testi verdim ordada öyle çıktı ama kaç aylık olduğunu bilmiyorum ultrasona gun aldık ama o güne kadar meraktan çatlarim 1 ayı gecmistir ki testlerde çıkıyo deniliyor doğrumu
  8. 4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için yöntemler,hamile kalmanın yoları,yeni evlilere hamilelik tüyoları,en erken hamile nasıl kalınır, hamilelik hakkında bilgiler Sayfamıza son günlerde sıkça gelen sorulardan biride henüz daha 2 -3 – 4 – 5 aylık yeni evli çiflerden.Hamile kalamıyorum ne yapmalıyım,yeni evliyim hamile kalamıyorum,yeni evliyiz eşim hamile kalamıyor ne yapmalıyız.Öncelikle belirtelim 1 yıla aşkın...
  9. 8 aylık hamile kadının cinayet davasında şok ifadeler

Milliyet'te yer alan habere göre tanık olarak dinlenen, olay günü Burcu Çapar'a acilde müdahale eden Dr. Ülkün Ünlü Uysal, kafasındaki darp izlerinin yumrukla olabilecek izler olmadığını, sert bir cisimle gerçekleşebileceğini, tecrübesine göre ise yüzündeki darp ve kafasındaki izlerin bir otomobilden düşme veya düşürülme neticesinde oluşamayacağını söyledi. Manisa 1'inci Ağır Ceza...
  10. Şahan Gökbakar 4 aylık hamile sevgilisi Selin Ortaçlı'yla Evlendi

[ATTACH] Önceki gün 4 aylık hamile sevgilisi Selin Ortaçlı ilePrag’da evlenen Şahan Gökbakar, düğün için kesenin ağzını açtı. Şahan, sadecekonuklarının konaklaması için 50 bin lira ödedi. 4 aylık hamile sevgilisi SelinOrtaçlı ile Prag’da evlenen Şahan Gökbakar, düğün için kesenin ağzını açtı.Şahan, sadece konuklarının konaklaması için 50 bin lira ödedi. Şahan GökbakarDüğün İçin Kesenin...

Sayfayı Paylaş