gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kiracının kiradan düşeceği harcamalar nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, öncelğkle böyle bi,r bölüm oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Benim sorum kiracıların hangi harcamalarını kiradan düşebileceği ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kira kontratında yer almayan, ana binadaki yapısal sorunların giderilmesi ile ilgili bedeller kiradan düşülebilir.
    Bunun dışında asansör bakımı, binanın içinin boyanması gibi binanın kullanımından doğan eksikliklerin gideirlmesi ile ilgili masraflar kiracıya aitolup kiradan düşülmemektedir.

Ancak kiracının kendi zevkine göre ev içinde yapacağı değişiklikler, ev sahibinin kabul etmesi halinde kiradan düşülebilmektedir.

kiracının kiradan düşeceği harcamalar nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiracım kirasını ödemiyor ne yapmalıyım

kiracım kirasını ödemiyor ne yapmalıyım

Merhabalar. 2 senelik kiracım kiralarını ödemiyor. İlk başlarda sorun yoktu ama 1 senedir canıma yetti.Ne yapmalıyım ?
  2. kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

Bir kiracımız var evlere şenlik, papaz olmak üzereyiz. Aidat borcu varmış yönetim haber verdi. Şimdi ben ne yapsam nasıl davransam ?
  3. Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracımla sonunda papaz olduk ve dava açtım.Bir türlü tahliye etmiyor evi.Şimdi dava da açtığıma göre acaba ne zaman tahliye edebilir?Prosedür nasıl ?
  4. Düğün Harcamaları Ne Kadara Çıkıyor?

Düğün Harcamaları Ne Kadara Çıkıyor?

Bu konu; Düğün Harcamaları Ne Kadara Çıkıyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu zamanda düğün yapmak hayli zor ve masraflı. Hayatınızın insanını bulşduğunuz anda eğer başkaca bir maniniz yoksa dünyaevine girmek istersiniz. Tabi bunun için beşlli bir bütçe ayarlayabildiyseniz. Zira günümüz düğünlerinde pek çok ayrıntı var ve bu ayrıntılara ayrılan miktarlar da yekün teşkil...
  5. Kiracıların tahliye süresi ne kadardır ?

Kiracıların tahliye süresi ne kadardır ?

Kiracı tahliye süresi,kiracının tahliye nedenleri,kiracının tahliye edilme sebepleri,kiracı ne kadar zamanda evi boşaltmalı,kiracı tahliyesi nasıl yapılır Gayrimenkul kiralamalarında, kira ilişkisine son vermek isteyen ev sahibinin, kiracısına ihtarname çekerek evi boşaltmasını istediğini bildirmesi gerekiyor. Kiracı tahliye nedenleri Ev sahibi her istediği zaman, kiracısını evden...

Sayfayı Paylaş