gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiralık Aşk Dizi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

7.JPG
    KİRALIK AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Kiralık Aşk Dizi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizinin konusu

Dizinin konusu

Heybeliada'dan çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza dünür olmaya hazırlanmaktadırlar. İki adamın çocukluk ve ilk geçlik yılları birlikte geçmiş ancak yıllar içinde yolları ayrılmıştır. Şevket okumuş savcı olmuş, Rıza ise babasının, dönemin milletvekili Adnan Menderes'e söylediklerinden ve görüşlerinden etkilenmiştir. Bu arada İstanbul'da ve Ankara'da üniversitelerde öğrenci hareketleri...
  2. ...Kiralık Aşklar!!!...

...Kiralık Aşklar!!!...

kiralık manita kiralık aşklar Hayatın akışı gibi,gençliğin değişimi gibi,teknolojinin ilerlemesi gibi birşey oldu,aşkın tarihi...Artık eski aşklar yaşanmaz oldu.Sevgiliye söylenen o anlamlı,derin sözler artık söylenmez oldu...Kimin kimi sevdiği değil ,kimin kimle nasıl vakit geçirdiği önemli artık.Aşklar eskiden satın alınırdı,kimselere verilmemek üzere, şimdiyse sadece birkaç günlüğüne...
  3. Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu barış arduç evlilik oyunu dizisi oyuncu kadrosuStar Tv’den bir yaz dizisi atağı daha geldi. Kiralık Aşk dizisi yakında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Star Tv bu sezon yaz döneminde başlattığı diziler ile sezona girmek istiyor bu nedenle önemli bir yaz sezonu atağı yapacak. Yaz sezonunda başlayacak Çilek Kokusu dizisinin yanında Kiralık Aşk...
  4. Aşk Zamanı Dizi Konusu

Aşk Zamanı Dizi Konusu

aşk zamanı dizisi,aşk zamanı oyuncuları,aşk zamanı özet,aşk zamanı hangi kanalda Çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Aşk Zamanı dizisinde genç ve başarılı oyuncular Burcu Binici ile Ali Ersan Duru bir araya geldi. Dizide birbirine âşık bir çifti (Sema ile Fikret) canlandıracak olan ikilinin, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar büyük beğeni topluyor....
  5. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...

Sayfayı Paylaş