gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kıran kırana mücadele

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Önceki gün bir tanıtım için maç yapan Tuğba Özay ile Ece Gürsel'in 'Futbolculuğu' görülmeye değerdi! Birbirlerine rakip olan iki güzel manken arasında Tuğba'nın hareketleri alkış aldı. Bu arada 5 dakikalık maç sonrasında yorgun düşen Ece ile Tuğba, "Biz 5 dakikada bu hale geldik. Allah futbolculara kolaylık versin" diye konuştu.

habertürk

Kıran kırana mücadele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kıran Kırana

Sezen Aksu - Kıran Kırana

sezen aksu bağ bozumu Unutma, unutma Sen yine sardunyalara su ver ben yokken Unutma, unutma Gazeteleri oku kahvaltı ederken Unutma, unutma Haberleri dinle her saat başı lütfen Sen ki acı çekmenin en kibarını bilirsin Sen ki mum gibi içine içine erirsin Sen ki acı çekmenin en kibarını bilirsin Sen ki mum gibi içine içine erirsin Dayan gözümün nuru Kavuşacağız elbet bir bağ bozumu Kıran kırana...
  2. Haftanın Rekor Kıran Fotoğrafı..:(

Haftanın Rekor Kıran Fotoğrafı..:(

Offf...Kıyamam.. S: ALLAH'im Sen yardim bu gibi insanLara... Ne kadar Zor bir durum.. ALLAHim aiLeLerinede sabir ve güc versin insALLAH Şükür nimeti değil nimeti vereni görmektir..
  3. Bilek kıran ayakkabı

Bilek kıran ayakkabı

bilekli topuklu ayakkabı bilekli ayakkabı modelleri ayakkabılar Jan Taminiau 2011 bahar koleksiyonundan bir ayakkabı modeli huzurlarınızda..Çok değişik ama bunu ben giyseydim emin olun bileğim kırılırdı hahaha topuklu ayakkabı hastasıyım ama bu biraz beni korkuttu :D
  4. Kıran Nedir

Kıran Nedir

kıran nedir, ne demek buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Aslında cümle içersinde bir çok anlam taşıyan bir sözcüktür "kıran"... Örnek; Saçkıran - sakalkıran. Cam kıran - kalp kıran vs vs... Dediğim gibi zengin anlamalr taşıyor. Lakin, bir de sözlük açıklamasının öğrenmek gerekir kıranın, değil mi Melek'lerim:) kıran; kırmak eylemini yapan (kimse); dağ sırtı, tepe,...
  5. internette rekor kıran şarkı

internette rekor kıran şarkı

http://youtu.be/Jfpe1567PJo Yaşasın Halkların Aşkı ! Türk, Kürt kardeş falan değil; ayan beyan sevgilidir! ♥ Yaşasın halkların aşkı! xezala min, delala min, ez kurdî nizanim keca, kurdan, jiyana min ez te hez dikim gellek türk kürt kardes falan değil ayan beyan sevgilidir ayıran kalleş değil ancak hayatın tam da kendisidir sen silvan'ın çorak ovalarında ben kordon'un arka sokaklarında...

Sayfayı Paylaş