gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kiraz Diyeti

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kiraz diyeti, kilo verdiren diyet, şok diyet, hızlı, çabuk kilo vermek için, ile ilgili bilgiler burada melekler

Hazır kirazın bol olduğu zamanlardayız melekler..

Biraz fazlanız mı var,üzülmeyin.Kiraz yiyin,zayıflayın :D:D

Nasıl mı ?

Haziran ayının 12,13,14. günlerinde yani ayın çekin gücünün olduğu zamanlarda kiraz diyeti yaparak hem bedeninizi toksinlerden arındırırsınız ve ayrıca zayıflamış olursunuz.

Kiraz Diyeti:
    Haziran ayında özellikle 12,13,14.günlerinde sabah, öğlen ve akşam kiraz yiyerek zayıflayabilirsiniz ara öğünlerde ise kiraz sapı, maydanoz suyu ve mısır püskülünün suyunu kaynatıp içerseniz kilo verme oranınız daha da artar.

Haziran geçti ama melekler,siz yine de bol bol kiraz yiyin ,çok faydalı..Seneye haziran ayını da unutmayın ama :D:D

Kiraz Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz

Kiraz

Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın kolesterolü ve kan şekerini düşürdüğünü ve kalp için birebir olduğunu ortaya koydu. ABD’deki Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın, zengin antioksiden içeriği seyisende kalp hastalıklarıyla savaştığını ortaya koydu. Kiraz hem kolesterolü hem de kan şekerini düşürmeye yardımcı oluyor. Kirazda kırmızı ve mor...
  2. kiraz

kiraz

Kiraz Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, Mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler...
  3. Kiraz ve Kiraz Çöpünün Faydaları

Kiraz ve Kiraz Çöpünün Faydaları

kiraz çöpünün faydaları kavak yaprağının faydaları kiraz yaprağının üzüm yaprağı Kiraz çöpü bitkisinin faydaları: İdrar azlığı- böbrek yetersizliği - idrar yolları iltihabı - Colibacile - Sistit - Ödem - vücutta su toplanmasında - böbreklerde kum ve taşta tercih edilir. Ürenin Bitkisel Tedavisinde Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Kiraz çöpü, Ayrık otu, Vişne, Nar, Elma Hazırlanış Şekli:*...
  4. Arabistan kirazı

Arabistan kirazı

arabistan kirazı cennet kirazı rüyada trabzon hurması görmek Şahsen ben Arabistan kirazını yeni duydum=)Ama özelliklerini okuduğumda gerçekten şifalı bir kiraz çeşiti olduğunu anladım bakın bu Arabistan kirazı hangi hastalıklara iyi geliyormuş Trabzon hurması cinsinden büyük bir ağacın meyvesidir. Özellikleri; Mide için faydalıdır, fakat kabızlık yapar, ishale karşı faydalıdır. Safrayı...
  5. Kiraz diyeti

Kiraz diyeti

kiraz diyeti Sizi bilmem ama ben kiraza bayılıyorum :) Küçükken kulağıma küpe gibi takıp oynadığım kirazın bu kadar faydalı odluğunu bilmiyordum Melek'lerim:) Sağlığa yararlı birçok vitamin, mineral ve bileşenden oluşan kiraz oldukça lezzetli ve besleyici bir besindir. Uzmanlar, serbest zararlı radikalleri önleyen en önemli antioksidanlardan biri olan kirazın kanseri önleyici özelliğinin de...

Sayfayı Paylaş