gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kiraz mevsimi 11. bölümde çalan şarkı hangisi,kiraz mevsimi dizisinde 11. bölümde çalan şarkının adı nedir,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı,kiraz mevsimi sevdikçe şarkı sözleri,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı sevdikçe hakkında bilgiler, kiraz_mevsimi_11_bolumde_calan_sarki_sevdikce_dinle_ve_sarki_sozleri_h64502 (1).jpg

Deniz üstü bir dolunay
    Gece hükümdarlığa aday
    Üstümüz başımız kum olmuş canım
    Deli rüzgar kimin umrunda

Sevdikçe daha da güzelsin
    Dalgalar yosun saçlarında
    Bırak deniz üstümüze gelsin
    Yıkanırız sarhoşluğunda

Masum görünen mesafeler
    Azalır bu aşkın etkisi
    Dudağına yapışan sözler,canım
    Sevişmelerin habercisi

Sevdikçe daha da güzeLsin
    yıLdızLar yanar gözLerinde
    aşk için şarkılar söylersin
    tutuşalım nağmelerinde...

Sevdikçe daha güzelsin
    Sevildikçe en güzel
    Söyle birtanem,söyle
    Bizim şarkımız mutlu biter...

Gökte öyle çok yıldız var ki
    Uykuya çağırır gözleri
    Hayal kurmanın zamanıdır canım
    Sessizliğe yum sözlerini..

KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. karadayıda 11 şubatta çalan kara kara gözler şarkısını arıyorum

karadayıda 11 şubatta çalan kara kara gözler şarkısını arıyorum

Merhaba.Ben sıkı bir Karadyı takipçisiyim.Bilhassa dizide kullanılan şarkılar çok ilgimi çekiyor ve beğeniyorum.11 şubat tarihinde yayınlanan bölümde de bir şarkı çalmıştı.Kara kara gözlerin diye.Sözlerini yazabilirmisiniz?
  3. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  4. Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz mevsimi dizi müzikleri, kiraz mevsimi öykünün söylediği uyuz ayaz, uyuz ayaz şarkı sözleri, kiraz mevsimi uyuz ayaz sözleri Ekranların yepyeni dizilerinden biri olan "Kiraz Mevsimi" izleyici tarafından oldukça ilgi gördü diyebiliriz. Dizi oyuncularından biri olan Öykü'nün 20 Eylül 2014 bölümünde Ayaz için söylediği "uyuz Ayaz senin adın" isimli parça ekran...
  5. Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda

Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda

[MEDIA] Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara sıra Birkaç yeni kelime yine de Arada sırada aklıma geliyor Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor Kalbime gömülen emin olma diyor Beni öldürüyor kendisi yaşıyor Arada sırada aklıma geliyor Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor Kalbime gömdüğüm emin olma diyor...

Sayfayı Paylaş