gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiraz Mevsimi 5. bölüm'ü bekleyenler şok yaşadı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Kiraz Mevsimi özel bölümünde neler oldu? Kiraz Mevsimi Fox TV'nin en çok izlenen yaz dizisi olma başarısını gösterdi. Kiraz Mevsimi 5. bölümde neler oldu? Kiraz Mevsimi sevenler büyük şok yaşadı.
    kiraz mevsimi 5. bölüm-melekler mekanı.jpg

Bu akşam yeni bölümü beklenen sevilen dizide şok yaşandı. Kiraz mevsimi bu akşam özel bölüm ile ekranlarda yerini aldı. 5. bölümün ise haftaya cuma günü 8 ağustos'ta yayınlanacağı belirtildi.
    Fox Tv'nin sevilen dizisi Kiraz Mevsimi yaz sezonunda başladı ama görülen o ki Güneşi Beklerken gibi kış sezonunda da ekranları sallayacağa benziyor. Ayaz ve Öykü'nün aşkı dillere destan oldu.

Kiraz Mevsimi 5. bölüm'ü bekleyenler şok yaşadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. Beşiz Doğuracağını Öğrenince Şok Yaşadı!

Beşiz Doğuracağını Öğrenince Şok Yaşadı!

normal yolla çoğul gebelik, normal yolla beşiz bebek, çoğul gebelik Kurban olduğum yaradan işte bazıları yıllarca bebek özlemi ile yanıp tutuşur bazılarına da verdimi beş tane birden verir:) Prag da normal yolla tam beşiz bebek sahibi olacağını öğrenen kadın hayatının şokunu yaşadı. Şoka neden olan olay ise kendisinin ikiz bebek sahibi olacağını bildiğini ve buna kendisini hazırladığı fakat...
  3. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  4. Kiraz mevsiminde şok öpüşme

Kiraz mevsiminde şok öpüşme

FOX tv ekranlarının yeni sezonda çokbaşarılar beklenen süper dizisi karşımıza Kiraz Mevsimi olarak çıktı.Kiraz Mevsiminde yine heyecan doruktaydı.Kiraz Mevsiminde neler oldu.Kiraz Mevisinde önemli gelişmeler yaşanıldı Öykü, Ayaz'la öpüşmüş olmaktan dolayı son derece pişmandır. Mete, Öykü'yü teselli eder. Şeyma, Mete'yle Öykü'yü iyiden iyiye kıskanmaya başlar. Moda evinden ise harıl harıl...
  5. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...

Sayfayı Paylaş