gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu

Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı dizinin oyuncuları arasında Özge Gürel’in adı geçerken,tam kadro ve diğer detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

“Kiraz mevsimi – Aşk zamanı olarak bilinir. Belki de çok kısa ama en sevilen dönem…”

kiraz-mevsimi.jpg

"Kiraz Mevsimi" Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...
  3. Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz mevsimi dizi müzikleri, kiraz mevsimi öykünün söylediği uyuz ayaz, uyuz ayaz şarkı sözleri, kiraz mevsimi uyuz ayaz sözleri Ekranların yepyeni dizilerinden biri olan "Kiraz Mevsimi" izleyici tarafından oldukça ilgi gördü diyebiliriz. Dizi oyuncularından biri olan Öykü'nün 20 Eylül 2014 bölümünde Ayaz için söylediği "uyuz Ayaz senin adın" isimli parça ekran...
  4. Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?

Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?

kiraz mevsimi ayaz kimdir,kiraz mevsimi serkan çayoğlu hayatı,kiraz mevsimi ayaz biyografisi,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu resimleri,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu hakkında bilgiler Kiraz mevsimi dizisinde yakışıklı oyunculardan birisi ayaz karakteri ile Serkan Çayoğlu, aslında mankenlik yapan daha sonra oyunculuk sektörüne geçen isimlerden birisi. Serkan çayoğlu Almanya'da doğup...
  5. Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı

Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı

Kiraz mevsimi dizisi haberin yok şarkısı,kiraz mevsimi aydilge haberin yok şarkısı dinle,kiraz mevsimi haberin yok dinle ,aydilge haberin yok şarkı sözleri [MEDIA] Aydilge – Haberin Yok Gözdeki yaşımsın benim Neredesin, neredesin? Belki de ağladığım için Düştün ve gittin Sen benim seri katilim Kaç beni yok ettin Aşkın mahkemesi yok ki Suçlu gözlerin Ayna ayna anlat ona Yalnızlık ne başa...

Sayfayı Paylaş