gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiraz mevsimi Öykü (Özge Gürel) Kimdir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

özge gürel kimdir,kiraz mevsimi öykü kimdir,kiraz mevsimi öykü özge gürel biyografisi,özge gürel resimleri,özge gürel hakkında bilgiler 25848764.jpg

Kiraz mevsimi dizisindeki öykü karakteri dizinin en fenomen karakterlerinden bir tanesi. Özge gürel bu dizide de bir başka harikalar yaratıyor. Hem oyunculuk performansı olacak hem de senaryonun kendisine yüklediği rol olarak izleyicilerin gönlünde bir başka yer ediyor.
    Kiraz mevsimi dizisinin Öyküsü, dizide rol gereği 22 yaşında tekstil ve moda tasarımı bölümünde son sınıf olarak okumaktadır. Annesi Meral hanım terzilik yaparak evin ve evlatlarının geçimini sağlamaktadır.

Erkek kardeşi cem 15 yaşındadır. Babası, öykü daha çocukken yıllar önce bir başka kadın için çocuklarını ve evi terk edip gitmiş bir daha da kendisinden haber alınamamış.

Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.

Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.
    Kiraz Mevsimi Öykü (Özge Gürel) kimdir

Kiraz mevsimi dizisinde öykü karakterine rol veren Özge Güzel 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ailesi Silivrilidir. Babası emekli ve annesi ev hanımıdır. Üç kız kardeşler, kız kardeşinin birisi Silivri de butik dükkan işletmektedir.

Güzel oyuncu özge gürelin eğitimi ise, Beykent üniversitesi uluslar arası ticaret mezunudur. Tesadüfen girdiği oyunculuk sektöründe tutunabilmek için çok çalışıyor ve çok çabalıyor, Özel dans, şan dersi ve diksiyon kursları alıyor.
    Medcezir dizisinin adası bu kez karşımıza kiraz mevsiminde öykü olarak çıktı

Kiraz mevsimi Öykü (Özge Gürel) Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  3. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...
  4. Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?

Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?

kiraz mevsimi ayaz kimdir,kiraz mevsimi serkan çayoğlu hayatı,kiraz mevsimi ayaz biyografisi,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu resimleri,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu hakkında bilgiler Kiraz mevsimi dizisinde yakışıklı oyunculardan birisi ayaz karakteri ile Serkan Çayoğlu, aslında mankenlik yapan daha sonra oyunculuk sektörüne geçen isimlerden birisi. Serkan çayoğlu Almanya'da doğup...
  5. Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

öykü ayaz düğün sahnesi,öykü ayaz kiraz mevsimi düğün,öykü ayaz düğün dansı,kiraz mevsimi düğün şarkısı ve dansı Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için...

Sayfayı Paylaş