gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiraz Mevsimi son bölümde neler oldu?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Kiraz Mevsimi son bölümünde yaşananlar, Kiraz Mevsimi 5. Bölüm ne zaman? Kiraz Mevsimi 4. bölüm de yine izleyenlerinin nefesi kesti. Temposu her bölüm de artan dizi Kiraz Mevsimi 4. bölüm kaçıranlar 25377011.jpg

Öykü, Ayaz'la öpüşmüş olmaktan dolayı son derece pişmandır. Mete, Öykü'yü teselli eder. Şeyma, Mete'yle Öykü'yü iyiden iyiye kıskanmaya başlar.

Moda evinden ise harıl harıl Öykü'ye ulaşmaya çalışırlar. Öykü, Kiraz Mevsimi projesini hayata geçirme fırsatı yakalar. Önünde hazırlanması için yalnızca bir gece vardır. Ayaz, Öykü'ye bu konuda yardımcı olur.

Sunum zamanı gelmiştir. Öykü hazırdır. Ancak beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Öykü hayaline bu kadar yaklaşmışken, onu gerçekleştirememe tehlikesiyle karşı karşıyadır.

3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü duygularını öğrenmemesi için çikolatayı Ayaz için göndermiş gibi davranır. Ayaz da bu durumu kullanmaya ve Öykü’yle bir aşk oyununa başlamaya karar verir.. Öykü’nün Ayaz’a olan duyguları Mete’yi çok şaşırtır. Bu olay iki yakın dostu , Ayaz ve Mete’yi karşı karşıya getirmeye başlar. Öykü Ayaz’a aşk itirafında bulunduğu için utanç Içindedir. Ayaz’dan köşe bucak kaçar.. Ayaz için Öykü’yle yaşadığı her an eğlenceli bir oyun olmaya başlamıştır. Öykü’nün peşini bırakmaya niyeti yoktur. Bu aşk oyununun Öykü’yü Mete’den uzaklaştıracağını düşünen Şeyma’nın, bu durum işine gelir. Ayaz ve Öykü’yü bir arada tutmak için planlar yapmaya başlar.
    KİRAZ MEVSİMİ OYUNCULARI

Özge Gürel : Öykü
    Dağhan Külegeç :Mete
    Nilperi Şahinkaya :Şeyma
    Serkan Çayoğlu : Ayaz
    Neslihan Yeldan
    Mehti Aras Aydın

Kiraz Mevsimi son bölümde neler oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  3. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...
  4. Güllerin Savaşı 34. (son) bölümde neler oldu

Güllerin Savaşı 34. (son) bölümde neler oldu

Güllerin Savaşı 34. Bölüm'de: Gülfem ve Ömer’in şok evliliği köşkteki dengeleri ve Gülru’nun kalbini altüst eder. Gülru, dayanılmaz bir aşk acısı ile kıvranırken Ömer ve Gülfem’in köşkte yaşama kararı almasıyla Cihan’ın da dengesi tamamen bozulur. Kalbindeki derin acıyı herkesten saklamaya çalışan Gülru, kendini çizimlerine verirken Ömer ise Gülru’nun canını yakmak için hiçbir fırsatı...
  5. Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda

Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda

[MEDIA] Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara sıra Birkaç yeni kelime yine de Arada sırada aklıma geliyor Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor Kalbime gömülen emin olma diyor Beni öldürüyor kendisi yaşıyor Arada sırada aklıma geliyor Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor Kalbime gömdüğüm emin olma diyor...

Sayfayı Paylaş