gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kiraz Sapının Faydalarını Biliyor Musunuz?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kiraz sapı faydaları yararları neye iyi gelir açıklamlar tavsiyeler ile ilgili bilgiler burada melekler Tıbbi tedavilerin yanında alternatif tıp ta çok büyük önem taşıyor melekler :) Doğanın birbirinden ilginç mucizeleriyle hastalıklara çare olmanın önemini artık hepimiz biliyoruz.Hiç ummadığımız yerden umulmadık şifalar bulunabiliyor.İşte bunlardan biri olan kiraz sapının faydalarını biliyor musunuz melekler? :)

Her derde deva kiraz sapı öncelikle idrar söktürücü özelliğiyle böbreklerin dostudur.Kiraz sapları ürat asit ve ürik asit tuzlarının vücuttan atılmasına sebep olduğu için gut hastalığı,eklem kireçlenmesi,romatizma ve damar sertliğine karşı fayda sağlamaktadır.Ayrıca bronşit tedavisinde de kullanılır.

Kiraz Sapının Faydalarını Biliyor Musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

Kızlar ben kiraz sapı kllanmak istiyorum faydaları ve yararları nelerdir biri bana anlatsın çok yararlı felan diyorlar teşekkür ediyorum.
  2. Kiraz Sapının Yararlarını Biliyor musunuz ?

Kiraz Sapının Yararlarını Biliyor musunuz ?

kiraz sapının faydaları nelerdir kiraz sapının faydaları kiraz sapı ve Yararları Kirazı bayıla bayıla yeriz melekler :) Ancak çöp olarak attığımız kiraz sapının bir çok derde deva olduğunu biliyor muydunuz ? Makalemizde kiraz sapı ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız :) Bir çok derde deva olduğu söylenen kiraz sapının, idrar söktürücü özelliğiyle de böbreklerin dostu olduğu...
  3. Kiraz Sapı Özellikleri ve Faydaları

Kiraz Sapı Özellikleri ve Faydaları

Kiraz sapı yararları kiraz sapı zayıflatırmı Kiraz sapı faydaları Meyvesini hepimizin sevdiği kirazın sapı da bazı rahatsızlıklara iyi geliyor melekler :) Kiraz sapının hangi rahatsızlıklara iyi geldiğini ve kullanımını öğrenmek için makalemizi inceleyebilirsiniz :) Kirazın, B ve C vitaminleri açısından zengin olduğu, antioksidan etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve kanı...
  4. Bozanın Faydalarını Biliyor musunuz?

Bozanın Faydalarını Biliyor musunuz?

bozanın faydaları, bozanın yararları, boza hakkında Sevgili melekler, kışın soğuk gecelerinin tadına doyulmaz lezzeti bozanın insan vücuduna pek çok faydası olduğunu biliyor muydunuz? A ve B vitaminlerinin dört türü ile C ve E vitaminlerinin yer aldığı bozanın faydaları hakkında bilgiler verelim sizlere... BOZA İLE CİLT BAKIMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ... Mayalanması esnasında ürettiği...
  5. Kiraz ve sapının şaşırtan faydaları

Kiraz ve sapının şaşırtan faydaları

Kiraz en çok sevilen meyveler arasında.Bir çok faydası bulunan kirazın meyvesi kadar sapıda bir çok derde deva.Romatizmadan gut hastalıklarına,kireçlenmeden damar sertliğine kadar bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan kiraz sapı ayrıca bronşitede iyi geliyor.Yazımızın devamın da kirazın ve kiraz sapının hangi hastalıklara iyi geldiğini görebilirsiniz.Öncesi ; Kiraz Sapı Özellikleri ve...

Sayfayı Paylaş