gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kiraz saplarından çay

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kiraz sapı çayı kiraz sapları sapı çayı nasıl yapılır sapi cayi nasil yapilir nasıl hazırlanır Kiraz 1 ay gibi kısa bir süre içinde piyasada bulabildiğimiz ve ondan sonda 1 yıl özlediğimiz bir meyve. Meyvesini yediğimiz kirazın saplarını sakın atmayın. Bu sapları kurutarak ilginç, ilginç olduğu kadar da sağlıklı bir çay yapabilirsiniz. 30 gr. Kiraz sapını 1 litre suda 10 dakika kaynatarak hazırlayacağınız çay, hem böbrekleri çalıştırır, hem de zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kiraz saplarından çay
    bilgiler için sağol canım

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

bunu bende duymuştum teşekkürler

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bilgiler icin cok sagol canmm,emegine saglikk

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ellerine sağlık canım güzel paylaşımdı

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kiraz saplarından çay

allah allah neler var paylasim icin sagol deneyecegim.

kiraz saplarından çay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz sapı ile zayıflama

Kiraz sapı ile zayıflama

kiraz sapı ile zayıflama kiraz sapi ile zayiflama çöpü zayıflama sapı zayıfladım kullanımı Kiraz sapı ile kilo vermeniz için sizlere kiraz sapı kullanımı bilgilerini ve malzemelerini veriyorum GEREKLİ MALZEMELER: * 1 çay bardağı kiraz sapı * 6 su bardağı su HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kiraz saplarını suyun içinde 12 saat bekletin. 15 dak kaynattıktan sonra 30 dak soğutun ve süzün. Günde...
  2. kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

Kızlar ben kiraz sapı kllanmak istiyorum faydaları ve yararları nelerdir biri bana anlatsın çok yararlı felan diyorlar teşekkür ediyorum.
  3. Kiraz Sapının Yararlarını Biliyor musunuz ?

Kiraz Sapının Yararlarını Biliyor musunuz ?

kiraz sapının faydaları nelerdir kiraz sapının faydaları kiraz sapı ve Yararları Kirazı bayıla bayıla yeriz melekler :) Ancak çöp olarak attığımız kiraz sapının bir çok derde deva olduğunu biliyor muydunuz ? Makalemizde kiraz sapı ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız :) Bir çok derde deva olduğu söylenen kiraz sapının, idrar söktürücü özelliğiyle de böbreklerin dostu olduğu...
  4. Kiraz Sapı Özellikleri ve Faydaları

Kiraz Sapı Özellikleri ve Faydaları

Kiraz sapı yararları kiraz sapı zayıflatırmı Kiraz sapı faydaları Meyvesini hepimizin sevdiği kirazın sapı da bazı rahatsızlıklara iyi geliyor melekler :) Kiraz sapının hangi rahatsızlıklara iyi geldiğini ve kullanımını öğrenmek için makalemizi inceleyebilirsiniz :) Kirazın, B ve C vitaminleri açısından zengin olduğu, antioksidan etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve kanı...
  5. Kiraz Sapıyla Zayıflayabilirsiniz!

Kiraz Sapıyla Zayıflayabilirsiniz!

kiraz sapıyla zayıflama, kiraz sapı, kiraz sapının özellikleri Sevgili melekler, pek çok derde deva olan kiraz sapının aynı zamanda zayıflatıcı etkisi de var. Diyetisyen Gülhan Koca'nın verdiği bilgilere göre idrar söktürücü özelliğiyle böbreklerimizin dostu olarak vücudumuzu zararlı maddelerden koruyan kiraz sapının tüm özelliklerini Koca'dan alıyoruz... Kiraz sapı, böbreklerde çok...

Sayfayı Paylaş