gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kiraz Tursusu

Konu, 'Turşular' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kiraz turşusu kiraz tursusu Malzemeler 2 kg kiraz(miktari size bagli)
    Tuz ve su
    Yapilis Tarifi
    Kirazlari toplayip saplarini cikartin.Kavanoza koyduktan sonra bol tuzlu, su yapip uzerini kapliycak sekilde ortun.Kiraz tursusuna sirke ve sarimsak koyulmaz ama damak tadi deneyebilirsiniz.Ayrica tursunuz olduktan sonra sogan ve sarimsakla kavurup yemenizi tavsiye ediyorum.
    Afiyet olsun...

Kiraz Tursusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz

Kiraz

Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın kolesterolü ve kan şekerini düşürdüğünü ve kalp için birebir olduğunu ortaya koydu. ABD’deki Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın, zengin antioksiden içeriği seyisende kalp hastalıklarıyla savaştığını ortaya koydu. Kiraz hem kolesterolü hem de kan şekerini düşürmeye yardımcı oluyor. Kirazda kırmızı ve mor...
  2. Karpuz Tursusu

Karpuz Tursusu

Malzemeler Orta buyuklukte karpuz Su Tuz Sirke Seker Karanfil ve cubuk tarcin Yapilis Tarifi Karpuz ile hazırlayabileceğiniz son derece orijinal bir tarif, karpuz turşusu. Bunun için yapmanız gereken karpuzu dilimlemek ve meyvesini ayırmak. 5 santimetre uzunluğunda ve 2,5 santimetre genişliğinde doğradığınız kabukları 5 dakika kadar haşladıktan sonra soğuk suya tutun. Ardından 1,5 litre...
  3. kiraz

kiraz

Kiraz Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, Mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler...
  4. Arabistan kirazı

Arabistan kirazı

arabistan kirazı cennet kirazı rüyada trabzon hurması görmek Şahsen ben Arabistan kirazını yeni duydum=)Ama özelliklerini okuduğumda gerçekten şifalı bir kiraz çeşiti olduğunu anladım bakın bu Arabistan kirazı hangi hastalıklara iyi geliyormuş Trabzon hurması cinsinden büyük bir ağacın meyvesidir. Özellikleri; Mide için faydalıdır, fakat kabızlık yapar, ishale karşı faydalıdır. Safrayı...
  5. Kirazın Faydaları

Kirazın Faydaları

Kirazın Faydaları Kirazın Faydaları Nelerdir Kiraz Hangi Hastalıklara İyi Gelir Yazın bayıla bayıla yediğimiz kirazın da diğer tüm meyve ve sebzelerde olduğu gibi sağlığımıza pek çok faydaları melekler :) Bilmeyenler için bu faydaları bir hatırlayalım istedik :tik: Kiraz fitokimyasallar açısından zengindir. Bunlar: anthocyanins (mevye ve sebzelerin rengini veren pigmentler; ki bunlar...

Sayfayı Paylaş