gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kirden Ev OLur Mu? ßuyruN:):)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kirden Ev OLur Mu? ßuyruN:):)
    hakikatten çok ilginç paylaşımın için saol canım

Kirden Ev OLur Mu? ßuyruN:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üşürsem evim olur musun?

üşürsem evim olur musun?

elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? mihengim, turnusol kağıdım olur musun? yüreğimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? kapılar kapandığında kapım, yollar aşındığı vakit y***** saklanmak istesem duvarım olur musun? özgürlüğüm ve mapushanem? dağın tavşanı, çölün ceylanı, gecenin hayalleri bağrına bastığı gibi...
  2. ßuyrun okuyun...:)

ßuyrun okuyun...:)

Olay Trabzon'da geçiyor. Adamın birisi ayakkabısına giren taşı çıkarmak için bir elini elektrik direğine dayamış ayağını sallıyor. Bunu gören hayırsever bir laz, adamı elektrik çarptığını sanıp kafasına kürekle vurarak adamı öldürüyor. çok ilginç bir intihar vakası.. adamın teki ölürken bütün intihar çeşitleri denemek istiyor ve bir kış vakti deniz kenarındaki vadiye çıkıyor.bir ağaca ip...
  3. Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

evde diş taşı temizliği evde diş taşı nasıl temizlenir Sağlıklı bir vücut için beslenmemizin ilk durağı olan ağız ve diş sağlığı çok önemlidir melekler :) Diş sağlığımızı korumak için elbette ki onları temiz tutmamız gerekir. Ancak zaman zaman oluşan diş taşları için de bazı işlemler yaptırmamız gerekebilir. Diş hekimleri tarafından yapılan diş taşı temizleme işlemini acaba evimizde...
  4. evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ?

evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ?

Merhabalar, bazı restaurantlarda masaların üstünde ve evlerin balkonlarında görüyorum mis gibi fesleğen kokuları geliyor. Acaba ben de evde fesleğen yetiştirebiklir miyim, yardımcı olabilir misiniz
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş