gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Belki garip gelebilir bu istek ama malum herşeyi mesajla halleden bir nesiliz biz. Arkadaşıma acayip kırıldım ama küsmedim.Ona atabileceğim , kırgınlığımı anlayabileceği mesajlar istiyorum varsa...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.
    ♥ hayat kırgınlık için yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?

♥ kırıldım sana, nasıl alıcaksın gönlümü

♥ kırgınım yalan sözlere, kırgınım sahte yüzlere

♥ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

♥ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

♥ ne kadar kırgın olsamda sana birşey diyemiyorum

♥ ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

♥ seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyormusun

kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırgınlıkları tamir etme olanağımız varmı?

kırgınlıkları tamir etme olanağımız varmı?

Doğan Cüceloğlu'dan katılımcılarla aralarındaki eğitici bir konuşma: Arkadaşlar, aranızda ölümcül hastalığı olan var mı? Allah'a şükür, hocam, bildiğimiz kadarı ile yok. Ne güzel! Peki, bana, istisnasız tüm insanların, yani altı milyar insanın da başına geleceği garanti bir şey söyler misiniz? Cevap neredeyse otomatik olarak çıkar: Ölüm. Gerçekten de ölüm tüm insanların...
  2. Kırgınlık Mesajları

Kırgınlık Mesajları

Kırgınlık Mesajları Merhaba beyler bayanlar, sizden kırgınlık içeren mesajlar sözler rica ediyorum beni kıranların hepsine gidecek.
  3. Kırgınlık Mesajları yeni

Kırgınlık Mesajları yeni

Kırgınlık Mesajları istiyorum sizden yeni olursa çok sevinirim çok kırgınım ve bunu oda bilmeli:(((((
  4. Kırgınlık Mesajları facebook

Kırgınlık Mesajları facebook

Kırgınlık Mesajları kısa Kırgınlık Mesajları facebook Kalbi kırılanlara ve kırgınlığını dile getirmek isteyenlere, bu yazımızda yeni ve kısa kırgınlık mesajlarını sunuyoruz. İster telefondan gönderin, ister Facebook sayfanızdan ya da msn iletinizden :) Kırdın kalbimi Canım nasıl AlıcakSın Merak Ediyorum Seni Böyle Severken Neden Kırdın beni Birden. Dal istediği Kadar Güçlü Olsun, Rüzgar...
  5. Kısa Kırgınlık Mesajları kırgınlık sözleri

Kısa Kırgınlık Mesajları kırgınlık sözleri

Kırgınlık Sözleri kısa Kırgınlık Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizler için ve bizden kırgınlık mesajları isteyen tüm misafirlerimiz için kısa kırgınlık sözlerini paylaşıma açıyoruz. Kırılan ümitlerimin Yarınsız Bekçisiyim Dargılınğım Sana Değil Aşkım Seni Seven Kalbime... Sözlerin Kısa Olsada Beni Kırıyor Gözlerin Parlasada Beni yakıyor Sözlerin ve gözlerin...

Sayfayı Paylaş