Kırgınlık Mesajları facebook

M

Misafir

Forum Okuru
Kırgınlık Mesajları kısa

Kalbi kırılanlara ve kırgınlığını dile getirmek isteyenlere, bu yazımızda yeni ve kısa kırgınlık mesajlarını sunuyoruz. İster telefondan gönderin, ister Facebook sayfanızdan ya da msn iletinizden :)

sozler2.JPG-3aa.jpg

Kırdın kalbimi Canım nasıl AlıcakSın Merak Ediyorum Seni Böyle Severken Neden Kırdın beni Birden.

Dal istediği Kadar Güçlü Olsun, Rüzgar iStediği An Kırabilcek Güçdedir, Sen istediğin kadar Güçsüz oL Kalbimi Kırcak kadar Güçlü Sözlerin.

Kırmak kolaydır ( Tamir Etmek ) Yapmak Zordur, Kalbimi Kırdın Çok fecii Bir Şekilde tamiri Zaman Alır.

Seni Okadar Çok Seviyorumki Aşkım Kırgınlık Olsada Aramızda Bu Can Sana fedaa BirtaneMMmmmmm Tektanem benimmMMM...

Nekadar Dargın Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu ANla.

KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gerçek!

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, herşeyin 1 iLki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine!

Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık içimdeki, Sorumsuzca Çekip Gitmelerin üzüyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dünyada!

DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Demek...

Kırgınlık Değil içimdeki Sevgilim Sadece Sözlerin Dokundu Yüreğime inceden...

Geri