gebe
  1. gozyasi06

gozyasi06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kırık ask

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gozyasi06 tarafından paylaşıldı.

[​IMG]http://www.resimler-im.com/data/media/5/ask_re

Kırık ask konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask Ask Ask

Ask Ask Ask

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  3. Kırık ayna

Kırık ayna

kırık ayna modelleri Kırık Ayna Yine yalnız uyandığım bir sabah Hala birşeyler var senden kalan Duruyor hala baktığım aynada Belki uydurdum hepsi yalan Belki hayallerim kırık aynada Ama bunlar bana seni hatırlatan Her gece uyutmayıp,ağlatan Tek güvenen sana da, bana da Sadece ümidim kaldı O da, kırık aynada
  4. kırık

kırık

Kolum bilek kısmından kırıldı ne zamana kaynar?

Sayfayı Paylaş