gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kırık ayna

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

kırık ayna modelleri [​IMG] Kırık Ayna

Yine yalnız uyandığım bir sabah
    Hala birşeyler var senden kalan
    Duruyor hala baktığım aynada
    Belki uydurdum hepsi yalan
    Belki hayallerim kırık aynada
    Ama bunlar bana seni hatırlatan
    Her gece uyutmayıp,ağlatan
    Tek güvenen sana da, bana da
    Sadece ümidim kaldı
    O da, kırık aynada

Kırık ayna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık aynamda Senin yüzün

Kırık aynamda Senin yüzün

SeßepSiz SeveßiLene .. Yoksun .. ßen Sensizim .. yaLnız kimSesizim Şimdi .. Sana küstüğümde sığındığım arkadaşLarım .. Neydi adLarı ? OnLar kimdi ? Sana her kızışımda ßiriLerinin yanında aLırdım soLuğu .. Oysa en güvenLi kucak Sendin canözüm .. nasıLda ßiLemedim .. Kırık aynamda Şimdi Senin yüzün , ßiraz teßessüm , ßirazda hüzün .. Seni üzdüğüm her günün .. Şimdi acıSını çekiyorum...
  2. Kırık aynamda Senin yüzün ..

Kırık aynamda Senin yüzün ..

Yoksun .. ßen Sensizim .. yaLnız kimSesizim Şimdi .. Sana küstüğümde sığındığım arkadaşLarım .. Neydi adLarı ? OnLar kimdi ? Sana her kızışımda ßiriLerinin yanında aLırdım soLuğu .. Oysa en güvenLi kucak Sendin canözüm .. nasıLda ßiLemedim .. Kırık aynamda Şimdi Senin yüzün , ßiraz teßessüm , ßirazda hüzün .. Seni üzdüğüm her günün .. Şimdi acıSını çekiyorum annem . Sana kızıp kırdığım...
  3. Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz?

Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz?

kırık arabalar aynanın yapılışı ayna yapılışı aynaların kırık ayna modelleri Kullanılacak malzemeler Evinizde bulunan çok değerli bir ayna ve çok kuru bir tarafı ince sabun. Deneyin yapılışı Bunu deneyden ziyade bir şaka olarak düşünebilirsiniz. Evde annenize bir nisan şakası yapmak istiyorsanız evdeki en değerli aynaya kuru sabunun ince tarafı ile çizgiler çiziniz. Biraz uzaktan aynaya...
  4. Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

gökhan keser gökhan keser sıla sıla kırık ayna Modellik yarışmalarında elde ettiği başarılar ve dizi oyunculuğu denemelerinden sonra müzişk dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışan Gökhan Keser'in söz ve müziği Sıla'ya ait olan Kırık Ayna adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ah gönlüm kırık ayna Başım alıp nerelere gideyim? Sen bana yar olmadıktan sonra Ben...
  5. Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri 18 şubat Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda 18 şubat Yahşi Cazibe dizisinde Gökhan Keser'in seslendirdiği Kırık Ayna şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Kırık Ayna Bütün anılar gözlerimde, Ezberledim sen gittin gideli. Bu ızdıraba halim harap, Sen bu hale koydun...

Sayfayı Paylaş