gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**kırık gitar gözlerime çizdim seni**

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **kırık gitar gözlerime çizdim seni**

Paylaşım için teşekkürler canımm benimmm

**kırık gitar gözlerime çizdim seni** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor)

Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor)

gözlerime cizdim seni akor gözlerime çizdim akor çizdim seni gitar notaları kırık gitar notaları G#m B Geçiyor günler yine benden habersiz A C#m B Gidiyorum gidiyorum buralardan sensiz A B A G#m Resmini aldım karşıma ağlıyorum sessiz sessiz G#m B Poyrazımdın yüreğimde esip durdun en derinde A C#m B Yolcuydum son seferinde indirdin beni kayıp şehirde A B A G#m Bekliyorum seveceğin mevsim bahar...
  2. Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim o eski mutluluklardan yan çizmiş. Virajı bol, uçurumu kör bir yol boyunca ilerliyordum. Susmak diyordu içimdeki o ses. Susmak; sanki pimi çekilmiş bir bomba gibi patlıyordu içimde. Tenha sokakların hüzünlü şarkılarında yürürken geriye ayak izlerini bırakıyorum anılarımın. Hep gülecek değilim ya bu günde ağlıyorum hem de o deniz kenarlarında simit bekleyen martılar gibi...
  3. Çizim oyunu

Çizim oyunu

çizim oyunları moda çizim oyunları harita çizme harita cizme oyunu el çizme http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3308 Bakalım 1 kaç işaretle istenileni çizebilecek misiniz.Hiç göründüğü kadar kolay deil ama sööliyim :) :pasi:

Sayfayı Paylaş