gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadele olaylarına ilişkin duyuruya göre, Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde, terör örgütü mensubu bir terörist, dün saat 21.00'de güvenlik güçlerince yakalandı.

internethaber.com

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Bir Tipiye Yakalandım Yaz Günü Vah Bana Bana Bana Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Ak Düştü Saçıma Ararım Dünü Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Bilemedim Bahar İle Yazımı Felek Bilmem Çektiğime Razı Mı Elim Tutmaz Çalamam Ki Sazımı Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Aşık Emrah Figan İle Zar İle Darelendi Yürek Bir Çift Söz...
  2. Kırıkkale'de mülteciler bir polisi rehin aldı

Kırıkkale'de mülteciler bir polisi rehin aldı

Kırklareli Gaziosmanpaşa Mülteci kampında kalan mülteciler, nöbet tutan bir polisin silahını ele geçirdi. Mülteciler polisi rehin aldı. Kampta kalan 174 mültecinin direnişini kırmak için kampa takviye güvenlik kuvveti sevk edildi. Güvenlik güçleri göz yaşartıcı bomba kullanarak mültecilere müdahale etmeye başladı. hürriyet.com
  3. Muşta bir terörist yakalandı

Muşta bir terörist yakalandı

Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre, Şırnak-Uludere kara yolunun 21. kilometresinde terör örgütü mensupları...
  4. Merve başka bir erkekle yakalandı!

Merve başka bir erkekle yakalandı!

Merve Sevi, Kıbrıs'ta ismini açıklamadığı bir erkekle görüntülendi.Fakat melekler bana sevgilisi gibi gelmedi:) Oyuncunun evlilik planları yaptığı sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılıp yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Bu görüntülere Merve Sevi'nin hala sevgilisi olduğu bilinen Paşhan Yılmazel'in ne...
  5. Tolgahan Sayışman bir mankenle yakalandı

Tolgahan Sayışman bir mankenle yakalandı

tolgahan sayışman, bilge kara, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, bir cafede manken Bilge Kara ile objektiflere yakalandı ve nedense 2Bige benden 5 yaş büyük" diyerek bir açıklama yaptı. İşte o haber Melek'ler! Uzun zamandır “Lale Devri”ndeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Tolgahan Sayışman, önceki gün Bebek’te...

Sayfayı Paylaş