gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kırılan Cam Parçaları Nasıl Toplanır?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her zaman başımıza gelen ev kazalarından biridir cam eşyaların kırılması... Birde toplamas ise bazen canımızı yakabilir ufak tefek gözden kaçan cam kıymıkları elimize batarak canımızı acıtabilir.Sizlere minik kırılmış cam parçalarını kolayca toplamanın yolunu paylaşıyorum.Eminim işinize yarayacaktır arkadaşlar:tik:
    Kırılan cam eşyalarını temizlemek için, ıslak pamuğu veya yumşak bir bezi yerde gezdirirseniz cam kırıklıklarını kolayca pamuga takıldığını ve camların yerden kolaylıkla temizlendiğini görürsünüz.

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler

3. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler...bende hemen elektrik süpürgesine çekerim ........

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Kalin bir Yapışkan Bant kesip cam parcalari da toplanir ,cok ufak farcalar olduysa banda yapisir , ben ikisini de kulanirim hem islak.mendil hem band duruma göre en son da emin olmak icin elek.süpürgesi .

:salıncak:
    paylasim için tsk.

suCre bunu beğendi.
Kırılan Cam Parçaları Nasıl Toplanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cam kaplarımızı Nasıl Temizlemeliyiz

cam kaplarımızı Nasıl Temizlemeliyiz

Cam gibi : Ateşe dayanıklı cam kaplarınız payreksleriniz deterjan ve su ile yıkadığınızda istediğiniz temizlikte,parlaklıkta olmuyorsa cam kabınızı kaya tuzu ve sirkeyle ovun.
  2. Şifalı bitkiler nasıl toplanır?Şifalı bitkiler hakkında herşey...

Şifalı bitkiler nasıl toplanır?Şifalı bitkiler hakkında herşey...

ıhlamur nasıl toplanır ıhlamur ne zaman toplanır ihlamur ne zaman toplanir toplama zamanı ıhlamurlar Ben çok fazla bitkiden anlamam ama çevremde bazı kişiler varki şöyle bir yeşillik görsün hemen otların arasından bitki toplamaya başlarlar ve bunları salatadan tutunda böreğe yemeğe kadar yaparlar.Yalnız bu bitkileri toplarken mutlaka dikkat edilmesi gereken ayrıntılar var bu çok önemli...
  3. Dantelli Parçalar Giyimde Nasıl Kullanılmalı ?

Dantelli Parçalar Giyimde Nasıl Kullanılmalı ?

dantelli kıyafetler dantelli parçalar Sevgili melekler, dantel zaman zaman unutulmaya yüz tutsa da romantizm ve nostalji akımlarıyla tekrar tekrar zirve yapan bir materyal melekler :) Özellikle romantizm akımının son derece popüler olduğu moda dünyasında yine bir dantel fırtınasıdır esiyor. Buna en iyi örnek herhalde az önce paylaştığımız dantel ayakkabı modelleri. Şimdi paylaşacağımız...
  4. Kırılan Tırnaklar Nasıl Onarılır?

Kırılan Tırnaklar Nasıl Onarılır?

kırılan tırnak, kırılan tırnak nasıl düzeltilir, kırılan tırnak bakımı Sevgili melekler, hele de dışarı çıkacaksanız, tepeden tırnağa hazırlandıktan sonra sizi en çok sinirlendirecek şey tırnağınızın kırılmasıdır. Hemen sinirlenmeyin, moralinizi bozmayın. Şimdi tarif edeceğimiz yöntemle dikkatlice bakmadan anlaşılmayacak bir şekilde tırnağınızı tamir edip ojenizi sürebileceksiniz....
  5. Dekoratif cam bardak nasıl yapılır?

Dekoratif cam bardak nasıl yapılır?

Oldum olası ev hanımlarının para harcamadan evdeki malzemelerle harika tasarımlar ortaya çıkarmasına bayılıyorum.Yine çok güzel yapımı kolay malezemesi az bir tasarımla karşınızdayım.Şimdi mutfağınıza yönelin ve kullanmadığınız eski bardaklarınızdan seçim yapıp kolları sıvayın Mutfaklarınıza da bu modern havayı yansıtmak için fazlaca para harcamadan yine evde kullanacağınız kendin yap fikri...

Sayfayı Paylaş