gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kırılan kalp

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

kırılan kalp kırılmış kalp resimleri
    Sevgili melekler 'im Hayat her gün yeni şeyler sunuyor biz insanlara.Canımız acısada kırılsada devam ediyoruz yaşamaya.Ferhat göçer ne demiş şarkısında ''KALP KIRILSA'' da sever.Gerçektende bütüm kırgınlıklara rağmen gönlümüzde hep sevgi yokmudur ki?? Kalbinizden sevgi hiç eksik olmasın daima mutlu olun Bayanlar​

Kırılan Kalp
    Eğer insan değilsen sineme dokunma
    Ağlamayı bilmiyorsan acıdan yakınma
    Bana karşı sakın böyle tavırlar takınma
    Diline sahip ol kalbimi kırma ha kırma.
    Kırılan kalbin tamiri elbette zor olur
    Bulanık su da zamanı gelince durulur
    Kimler sadıktır atasına bir gün görülür
    Yıllar dediğin çabuk gelip geçer
    İnsanoğlu kendine yakın olanı seçer
    Gönüller sultanı herkese kollarını açar
    İnsanoğlu baksana hep ektiğini biçer
    Bu dünya kimselere kalmaz elbet göçer
    Güneş doğduğunda güller çiçek açar
    Sineme vura vura yaktın beni
    Geçti kötü günler bekle iyi günleri
    Silip atarsan sen candan sevenleri
    Hep iyilik benden sanma sakın ha
    Sana söylüyorum bir gün olur arada kalma
    Arkamdan şöyle bakıp da sakın ağlama
    Kırdın Görenlimin yumuşacık kalbini
    Kayıp ettin bana karşı yaptığın nefis harbini
    Beklemem artık senden beni çok sevmeni

Kırılan kalp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırılan kalp

kırılan kalp

kırılma sözleri kalp kırıldı bir kere kırılan kalp sözleri kalbi kırılanlar için sözler kırılmak ile ilgili sözler Bir dal kırılırsa tekrar tutabilir. Bir cam kırılsa belki tekrar yapıştırmak kabildir. Bir kuşun kanadı kırılınca uçamaz zannedilir; iyileşince uçması mümkün. Ya kalbin kırılışı, inkisara uğrayışı, bin parça oluşu, yok mu, ne onulmaz şeydir o? Sonsuz...
  2. Kırılan Kalp Kalmasın..

Kırılan Kalp Kalmasın..

kırılma nickleri kırılan kalp kırılan kalp mesajları kırılmış mesajlar kırılma mesajları Hiç kalp kırdınız mı? veya kalbinizi kıran oldu mu? Sanıyorum insan oğluna özgü duygular bunlar. Zira başka hiçbir canlı da böyle bir duygunun var olduğuna inanmıyorum. Evinizde beslediğiniz bir köpeğe kızarsınız,söylenirsiniz hatta yeri gelir bir tekme atarsınız, fakat yine de o size asla...
  3. gülmekten kırılan heykeller

gülmekten kırılan heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kırılan Kalp Gerçekten Ağrıyor!

Kırılan Kalp Gerçekten Ağrıyor!

kalp, ağrısı nasıl olur, kırılan kalp nasıl onarılır, bayanlarda yürek acısı, hakkında merak ettikleriniz burada bayanlar Yapılan araştırmalar sonucunda bilim adamları, fiziksel ağrıyı yöneten genlerin düşünsel acıları da kontrol ettiğine dikkat çekti. Sevdiklerimizin kalbini kırmayalım melekler çünkü onlar gerçekten ağrıyor. ABD'deki California Üniversitesi'nde yapılan bir...
  5. Kırılan Tırnaklar Nasıl Onarılır?

Kırılan Tırnaklar Nasıl Onarılır?

kırılan tırnak, kırılan tırnak nasıl düzeltilir, kırılan tırnak bakımı Sevgili melekler, hele de dışarı çıkacaksanız, tepeden tırnağa hazırlandıktan sonra sizi en çok sinirlendirecek şey tırnağınızın kırılmasıdır. Hemen sinirlenmeyin, moralinizi bozmayın. Şimdi tarif edeceğimiz yöntemle dikkatlice bakmadan anlaşılmayacak bir şekilde tırnağınızı tamir edip ojenizi sürebileceksiniz....

Sayfayı Paylaş