gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Kirilan saclar icin..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

kirik saclar, bakim, güzellik, kadinca, öneriler, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgar gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direct olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma, kepek, dökülme ve saç tellerinin kırılması gelir. Tüm bunların çeşitli nedenleri olmakla birlikte saç bakımında yapılan bir takım yanlışlıklar da bu gibi problemlere yol açabilir.

Malzemeler:

• Bir muz
    • Birkaç damla badem yağı

Yapılışı:

• Muzu badem yağıyla karıştırın ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayın.
    • 15 dk kadar saçınızda bıraktıktan sonra, maden suyuyla durulayın.
    • Ardindan sampuanlayip sac kremi sürün.

Alinti

Kirilan saclar icin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dolgun saclar icin öneriler

dolgun saclar icin öneriler

Dolgun Saçlar için Öneriler Saçı daha iyi gösteren belli saç kesimleri vardır ama önce iyi saçın ne olduğunu anlamak gerekir, çünkü bilinenin aksine iyi saçın ince olması şart değildir. “İyi”, bir saç telinin çapına işaret eder. Bu yüzden, çok olan iyi saçlara sahip olabilirsiniz, çünkü bir santimetre kare’de birçok saç teliniz olabilir. Ayrıca çapı küçük olan ve hatta sayısı da az olan iyi...
  2. süper saclar icin 44 ipucu

süper saclar icin 44 ipucu

1. Çok kuru saçlar Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçlarınızın biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz. 2. Normal saçlar Şampuanı dairesel hareketlerle saça yedirin, hemen ardından iyice durulayın. Eğer başınızda şampuan artığı kalırsa,...
  3. kuru,yaglı ve cansız saclar için birebir

kuru,yaglı ve cansız saclar için birebir

cansız saçlar için ne yapmalı SAÇ BAKIMI [ kuru ve cansız saçlar için ] badem yagı-susam yagı-çörekotu yagı-menekşe yagı- natürel sızma zeytin yagı- kekik yagı- ceviz yagı- hindistan cevizi yagı- çam terebenti esansı karıştırılıp saclara 2 -3 günde bir masaj halinde sürülür.1 -2 saat bekletildikten sonra yıkanır.. fiyat listelerine baqtım ve bu size 35.00 TL ye patlar... babam aktar...
  4. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....
  5. kabaran saclar icin ne yapmalim

kabaran saclar icin ne yapmalim

saclarim cok kotu kizlar acayip kabarıyor ne yapmam lazım bana ürün tavsiye eder miiniz sizler ne kullanıyorsunuz. yahu hippi gibiyim yeminle bide elektrik olayı eklendiğinde üstüne varya görmeyyin. :) bonus reklamı beni bi görse kesinlikle reklamlarında oynatır yeminle.

Sayfayı Paylaş