gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kırışıklara elveda!!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kırışıklara elveda deme zamanı gelmiş:D:D de kırışıklıklarıyla mutsuz olan kadınların haberi yokmuş:D:D eee bizde onlara haber edelim dimi huuu kadınlar kırışıkları artık kafanıza takmayın buyrun elveda diyin:D:D
    Kırışıklara karşı maske Kaymak + Elma
    Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla temizleyin.
    Ne işe yarıyor: Kaymak cildi yumuşatır, nemlendirir ve cilde elastikiyet kazandırır. Kırışıklara karşı da etkilidir. Elma ise cildin diri kalması için önemli etken.
    Ne zaman kullanmalı: Haftada bir kez.

2. milam

milam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kırışıklara elveda!!!
    güzel paylaşım tşkler

kırışıklara elveda!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırışıklara karşı maske

Kırışıklara karşı maske

kırışıklar için maske kirisiklar icin maskeler kirisiklar icin maske kırışıklara karşı bitkisel çözüm kırışıklara karşı Malzemeler: Kaymak + Elma Hazırlanışı: Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin...
  2. Elveda

Elveda

Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
  3. Elveda..

Elveda..

Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım.. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni.. Yolculuk çok güzeldi sağol.. Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik...

Sayfayı Paylaş