gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kırışıklık için sırt üstü yatın!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kırışıklık için Kırışıklık tedavisi için sizlere oldukça etkili bir yöntemden bahsetmek istiyorum.Yapmanız gereken sırt üstü yatmanız nasıl mı:) [​IMG]
    İşte, bir kuruş bile ödemenizi gerektirmeyecek, fakat sizi yıllar boyunca düzinelerce kırışıklıktan kurtaracak çok eski bir güzellik sırırı.

Kırışıklıklar ve çizgiler, üstünde uyuduğunuz tarafta oluşur. Eğer sırt üstü yatmaya alışamıyorsanız saten bir yastık kılıfı alın.

Yüzünüz gece boyunca bu yastık kılıfının üzerinde kayacak, böylece kırışıklaştırıcı etki azalacaktır.

Kırışıklık için sırt üstü yatın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur İçinde Yat Birtanem

Nur İçinde Yat Birtanem

nur içinde yat nurlar icinde yat Korkarak açtığım bir telefon, yüreğim sıkışıyor... İçime doğdu sanki o gün o saatte... Allahım sen sabır ver, inanılır gibi değil Arkadaşım, canım Güzel yüzlüm... Çok üzgünüm, Kelimeler darmadağın olmuş dilimde, zihnim ne dediğini bilmiyor... Anlatılır değil, anlaşılır değil... "Hüznün Kollarına" düşmüş benim canım, arkadaşım......
  2. Güzel bir sırt için

Güzel bir sırt için

güzel bir sırt için en güzel sırt Güzel bir sırt için yapmanız gereken egzersizler oldukça basit. Bu egzersizleri haftada üç kez yapmanız yeterli; Ayaklarınızı omuz genişliğinde açın, dizleriniz hafif bükük olsun. Sol elinize 5 kiloluk dambilleri alın ve kalçanızdan yere eğilin. Sol dirseğinizi yukarı kaldırırken, orta sırt bölgenizi sıkın. Bir saniye aynı şekilde kalın ve sonra başlama...
  3. Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

sırt ağrıları için egzersizler sırt ağrısı için egzersizler ağrısı egzersizleri gebelikte egzersizleri hamilelikte Duruş bozukluklarının zamanla sırt ağrısı, nefes almada zorluk ve kaslarda şiddetli ağrı gibi sağlık sorunlarına neden olduğu bildiriliyor. Uzmanlar, özellikle gençleri ve hamileleri dik durmaları konusunda uyarıyor. Mayo Clinic uzmanları, duruş bozukluklarının insan sağlığında...
  4. Dudak üstü kırışıklıklarına ne iyi gelir?

Dudak üstü kırışıklıklarına ne iyi gelir?

dudak üstü çizgileri dudak üstü kırışıklıkları suna dumankaya çizgileri Dudak üzerinde oluşan çizgi ve kırışıklıklar için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu formülü sizlerle paylaşıyorum hanımlar:tik: Haftada birgün akşam yatmadan önce tüm yüzünüze elma suyu ile kompres yaptıktan sonra yüzünüzü yıkamadan yatın. Elma suyu ertesi gün sabaha kadar yüzünüzde beklesin. Sabah kalktığınızda...
  5. Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

selam kızlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben 33 yaşındayım ve cildim ise yaşıma göre gayet yerinde ancak bende 1,5 yıldır böyle sağ dudağımın üst kısımlarında bir kırışıklık vuku buldu. Bu hususta tam olarak nereye gitmeliyim yardımcı olun bana

Sayfayı Paylaş