kırışıklıklarınıza pratik çözümlerle elveda diyin

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. yanak sarkması gıdı sarkması gıdık dudak üstü çizgileri dudak kenarındaki çizgiler
  Balon egzersizi
  [​IMG]

  Balonu ilk hafta bir elma kadar şişirin. İkinci hafta greyfurt kadar şişirebilirsiniz. Eğer kendinizi iyi hissediyorsanız üçüncü hafta karpuz kadar şişirebilirsiniz. Balon hareketiyle hem yüz kaslarını çalıştırmış olacak hem de hücrelere oksijen taşıyacağınız için daha genç görüneceksiniz. En az üç defa tekrar edin. Hareket bittikten sonra bir dakika konuşmayın. Dudaklarınız silikonlanmış gibi olacak.

  Kaş ortası çizgisi için


  Sol elinizin orta parmağını kaşlarınızın ortasına hafifçe bastırın. Diğer elinizin orta parmağıyla aynı hizada alnınızın üst kısmına hafifçe bastırın. Sol elinizle kaş ortasından yukarı, diğer elinizle saç köküne yukarı doğru masaj yapın. İki elinizi kullanarak hareketi birkaç defa tekrar edin.

  Kaz ayakları için


  Göz kenarında oluşan çizgiler ilk belirtileridir olgunluğun. Kadınların aynaya baktıklarında da ilk fark ettikleri çizgilerdir kaz ayakları.

  Gözleri tamamen açın. Başparmağınızı gözün kenarına, kaz ayakları dediğimiz bölgenin üstüne koyun. Karşıya bakın. Hareketi sabah ve akşam yapın.

  Düşük kaşlar için

  [​IMG]
  Düşük kaşlar yüz ifadesini olumsuz etkiler. Mutsuz bir görüntü vermeye başlarsınız. Bunun için yapmanız gereken çok basit bir egzersiz var.

  Ellerinizi kaşlarınızın üstüne koyun ve kaşları kırıştırmadan yukarı doğru tutun. Elleri sıkıca kaşlara yapıştırın. Ardından kaşlarınızı çatın. Bu hareketi en az üç defa tekrar edin.

  Dudak üstü çizgileri için kalemli egzersiz


  Dudak üst çizgileri, burun kenarındaki çizgiler, alt yanak ve boyun çizgileri için kalemli egzersiz. Bir kurşun kalem alın ve dudağınızın arasında yuvarlayın.

  Kalemi öne arkaya doğru hareket ettirin, bu sırada yüzünüzde başka bir yerin kırışmamasına özen gösterin. Alt yanak kaslarının sertleştiğini göreceksiniz. Bilgisayar başında kolaylıkla yapabileceğiniz bir hareket.

  Gıdı ve alt yanak sarkmaları için


  Kalem yerine bu defa bir kaşık alın dudaklarınızın arasına. Alt dudağı, çeneyi öne doğru çıkarın ve yukarı bakın. Alt yanak kasları, çene, boyun kasları, gıdı tümünün gerildiğini göreceksiniz.

  Kas gerilince çalıştığınız bölgenin kısaldığını ve alt yanaktaki sarkmaların sıkılaştığını göreceksiniz. Prensip kasları kısaltmak. Mutfakta yemek yaparken kolaylıkla yapabileceğiniz bir hareket.

  Egzersizleri ayna karşısında yapın!


  Evde, işte kolaylıkla yapabileceğiniz yüz egzersizleri ile cerrahi yöntemlere başvurmadan, acı çekmeden kırışıklık ve sarkmaları önleyebilirsiniz. Yüz kusurlarınızı giderin. Yani kendi söküğünüzü kendiniz dikin!

  Öncelikle elinize bir ayna alın ve bütün hareketleri ayna karşısında yapın. Yaptığınız hareket esnasında yüzünüzün başka bir yerinde çizgi oluşmamasına dikkat edin. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın!  ekolay
 2. off o kırışıklıklar sinir oluyorum! ama neyse ki dünya göz hastanesi buna bi çözüm buldu sonunda. artık kazayaklar dünya göz hastanesi sayesinde tarih olacakmış denemekte fayda var biraz gençleşmek gerek ;)

  https://www.facebook.com/dunyagoz
 3. Bende hiç yok olmasın zaten zor yani kurtulmak.
 4. Çok güzel yöntemler var ama hemde basit teşekkürler

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. dudak ustu kirisiklari icin ne yapmali

  ,
 2. yüzdeki çizgilere bitkisel çözüm

  ,
 3. kaz ayağı çizgileri için bitkisel çözüm

  ,
 4. dudak kenarındaki kırışıklıklar için neler yapmalıyız,
 5. yanak kenarındaki çizgiler,
 6. kaz ayaklarına kesin çözüm,
 7. kaz ayakları nasıl geçer,
 8. kaz ayağı çizgileri nasıl yok olur,
 9. yanak çizgileri nasıl yok olur,
 10. kaz ayaklarini yok etmek,
 11. dudak üstü kırışıklık tedavisi,
 12. dudak üstü çizgilere bitkisel çözüm,
 13. yüzdeki cizgiler nasil gider,
 14. alin cizgisi nasil gecer,
 15. yanak kenarlar bitkisel doldurma