gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

kırkayak mi-:D:D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Lüks bir Mersedes Temel'e çarpar. Temel'in bacağı kırılır. Hastanede mersedesin sahibi hem özür diler hem de uzlaşma önerir. Temel: — Olur efendu der. Bağa bir beşyüzmilyon pango-

not verursen vazgeçerum davadan.
    Yahu ne yapıyorsun ben milyarder miyim?
    Ha sen milyarder değilsun da ben kırkayak mi-
    yum?

kırkayak mi-:D:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  2. Melek mi şeytan mı :D

Melek mi şeytan mı :D

melek mi şeytan mı film müzikleri Bu güzel kızımızı melek ya da şeytan yapabiliriz hangisini tercih ederseniz kolay gelsin :D http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3040 :date:
  3. Ayran İçtin mi  :D

Ayran İçtin mi :D

Bu konu; komik yazılar hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, aşağıda ki diyaloğu sesli olarak okuyun ve sonra ortaya çıkan komediye bakın :puha: - I run each teen me? - A wet each team. - I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team. - Catch bar duck each teen? - On bar duck each team. - Why high one why!
  4. Sivrisinek Burger Yer Misiniz :D

Sivrisinek Burger Yer Misiniz :D

Bu konu; komik videolar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yanlış okumadınız ? Sivrisinek burger yer miydiniz? Tabi ki hayır ama sivrisineği küçümsemeyin valla, burgerini bayıla bayıla yiyenler var Afrika 'da :D:D Hayır anlamadığım sivrisinek yemek nerden akıllarına gelmiş. Büyük konuşmayım ama sivrisinek yiyeceğime ağaçların kabuklarını, yaprakları yerim daha iyi :S...

Sayfayı Paylaş