gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kırklareli!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Kırklareli! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırklareli

Kırklareli

Varmı Kıyıköy Gibisi Antik çağlardan kalma bir merkez; Kıyıköy Antik çağlardan bu yana yerleşim merkezi olan Kıyıköy, Trakya’nın Karadeniz sahilinde, Kırklareli’nin bir ilçesi. Yöre, İstanbul’a 164 km. uzaklıkta huzurlu bir tatil merkezi. Kıyıköy’de doğaya ve tarihe yolculuk yaparak farklı bir haftasonu geçirebilirsiniz. İstanbul’un yanıbaşında Karadeniz sahilinde yer alan Kıyıköy,...
  2. İğneada-Kırklareli

İğneada-Kırklareli

iğneadaya nasıl gidilir iğneada nerede iğneada pansiyon pansiyonlar motel NASIL GİDİLİR? İğneada 153 km'si otoban olmak üzere İstanbul'a 250 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul yönünden Edirne'ye doğru yol alan özel araçlılar Lüleburgaz ayrımında otobandan çıkarak Pınarhisar-Demirköy üzerinden Istranca ormanlarının doyumsuz manzarası arasında İğneada'ya ulaşıyorlar. Önceleri dar, inişli çıkışlı...
  3. Kırklareli Şehir Tanıtımı

Kırklareli Şehir Tanıtımı

kastro kaç km istanbul kastro kaç km kırklareli tanıtım kırklarelinin tanıtımı kırklareli tanıtımı KIRKLARELİ'NİN SÜRPRİZLERİ Kıyıköy, İğneada, Dupnisa Mağarası, Yıldız Dağları, sayısız göl ve dereleri, saklı koyları ile Kırklareli, doğal ve tarihi güzelliklerini paylaşmaya hazır. Kendinden pek söz ettirmez Kırklareli. Trakya'nın bir ucunda, Türkiye'nin Bulgaristan sınırında kendi...
  4. Kırklareli Tarihi

Kırklareli Tarihi

BOZİLİ’DEN HERAKLİYA’YA Yurdumuzun kuzeybatısında ve Trakya bölgesinde yer alan Kırklareli’nin, özellikle son yıllarda yapılan bilimsel kazı ve araştırmalarda elde edilen bulgulardan M.Ö. 5800’lere varan, insanlık tarihi kadar çok eski bir yerleşim bölgesi olduğu görülmektedir. Kırklareli, Anadolu tipi koloni yerleşim merkezidir ve Asya-Avrupa kültürlerinin geçiş yoludur. Bu nedenle tarih...
  5. Kırklareli Müzesi

Kırklareli Müzesi

Müzesi binası, 1894 yılında belediye hizmet binası olarak yaptırılmıştır. Müze yapılması amacıyla Kültür Bakanlığı’na tahsis edilen binada bakım - onarım faaliyetine 1983 yılında başlanılmış ve 1993 yılında tamamlanmıştır. Tarihi binanın müze olarak düzenlenmesi çalışmaları ise Aralık 1990 tarihinde başlatılmış ve 14 Ocak 1994 tarihinde ziyarete açılmıştır. Bodrum üzerine iki kat olarak...

Sayfayı Paylaş