gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kirlenen kan nasıl temizleniyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vücudumuzdaki kan bir şekilde kirleniyor ama bu nasıl temizleniyor. Vücutta bu işlemi yapan organlar hangisi. Kanımız tam olarak nasıl temizleniyor.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kirlenen kan nasıl temizleniyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirlenen Umutlar!!!

Kirlenen Umutlar!!!

Şu aralar şiirlere çok sardım. Ve baktım ki amatör olsun şairlerimizden olsun duyulmamış okunmamış şiirler olduğunu gördüm. Bu şiirde onlardan biri. Umarım beğenirsiniz. Zaman sararmış yapraklar gibi Savrulurken hayatın uçurumlarına Sonsuzlugu avuçluyoruz hep beraber Tarihin kirli dönencelerinde Banka cüzdanlariyla ölçülüyor yaşam Aşklar,bir gecelik ilişkiler kadar değersiz Dökülen...
  2. Kirlenen kan nasıl temizleniyor?

Kirlenen kan nasıl temizleniyor?

Kirlenen kan nasıl temizleniyor? Arkadaşlar bu sorumun cevabını bilen varsa bir zahmet bu sayfaya gelsin :)
  3. Gebeliğimi Nasıl Anlarım Acaba?

Gebeliğimi Nasıl Anlarım Acaba?

Bu konu hamilelik belirtileri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Hamile olup olmadığınızı anlamanın birtakım yolları vardır. Bu yollar idrar ve kan testi ile yapılan gebelik testleridir. En kesin sonuç kan testinde belli olur. Çok düşük ihtimalle yanılma payı olan idrar testlerinden ziyade kesin olarak hamile olup olmadığınızı anlamak için mutlaka bir kan testi yaptırmanız da fayda var....
  4. kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

kan testi değerim 3969 acaba hamilemiyim
  5. Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

kan tahlili,kan tahlili neden yapılır,kan tahlili nasıl yorumlanır,kan tahlili sonuçları,kan tahlili nasıl yapılır, Kan tahlil sonuçları, uygun koşullar ve süreçte verilen tahlillerde en doğru şekilde yorumlanır. Bu konuda Tahlil Yaptırmadan Önce Uymanız gereken Altı Altın Kural size yol gösterici olacaktır. Lütfen bu altı kuralı uygulamaya dikkat edin. Temel kan tahlilinde...

Sayfayı Paylaş