gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kirli Çamaşır Sepetleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kirli çamaşır sepeti çamaşır sepetleri kirli sepeti modelleri modelleri Kirli çamaşırlarımızı nereye toplayacağımızı bilemeyiz...Ama tasarımcılar bunun için bizlere çok şık çamaşır sepetleri hazırlamışlar...Hem dekoratif hem kullanışlı çamaşır sepetleri ile artık kirli çamaşırlar dert olmaktan çıkıcak :a026:

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Gerçekten süperler. Bizim eve de lazım böyle bir sepet.
    Emeğine sağlık adminim Pasim.

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten cok güzeller

4. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    2 VE 3. bayıldım söyliyeyim :))

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    2.farkli duruyo onu begendim bende :)

Kirli Çamaşır Sepetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banyonuzda şık çamaşır kirli sepetleri

banyonuzda şık çamaşır kirli sepetleri

kirli sepetleri kirli çamaşır sepeti sepeti çamaşır modelleri modelleri hanımlar artık kirli çamaşırları biriktirdiğimiz seğetimizi gözler önünden saklama çabasına girmeyecez:) buyrun şık kirli sepetleri banyonuzun dekoruna ne güzellikler katacak:):)
  2. şirin çamaşır sepetleri

şirin çamaşır sepetleri

çamaşır sepetleri çamaşır sepeti örgü modelleri hasır kirli sepeti hasır modelleri Ben çok beğendim bakalım sizinde hoşunuza gitcekmi...bende banyomda sepet kullanıyorum ama bu kadar şirin değil.bulsam hemen alıcam çok tatlılar.
  3. Banyolara Çamaşır Sepetleri

Banyolara Çamaşır Sepetleri

çamaşır sepeti modelleri Evlerin olmazsa olmaz eşyalarından birisi olan çamaşır sepeti modelleri yeni sezonda firmalarının üretmiş oldukları dekoratif tarzları ile şekil alıyorlar.. İşte banyolarınıza renk katacak olan çamaşır sepeti modelleri.. hepside çok şık ve güzeller :)
  4. Çamaşır sepetleri

Çamaşır sepetleri

Banyo dekorasyonu için önemli öğelerden biride çamaşır sepetleri. Meleklerimizin banyoları için şık çamaşır sepetleri örnekleri; İkea Türkiye'ye geldiğinden beri dekorasyon için ilk akla gelen markalardan biri oldu. Bu sepetin fiyatı 54,95 TL Kanca ev evimizin banyolarını da düşünmüş çok şık sepetler tasarlamış. İşte bunlardan bazıları; Fiyatı 66 TL Fiyatı 78 TL Koçtaş'ta evimizin...
  5. Çamaşır sepeti değil çamaşır dolapları

Çamaşır sepeti değil çamaşır dolapları

Çamaşır odası dekorasyonu Çamaşır dolapları Çamaşırları kirli sepeti yerine kirli temiz açık koyu diye ayırarak atabileceğiniz kirli çamaşır ayırma çekmecelerinde depolamanız mümkün. Önceden ayrıdığınız için size zaman kazandıracak bu uygulama tabiki geniş yer istiyor.

Sayfayı Paylaş