kirli çıkılar buraya =)

aranıza benide kabul edin kızlar benimde iki adet kumbaram var birine sadece 50 kuruşları ve bir liraları atıryorum diğerine daha kçükük olan paralarımı :D:D dün 5 lira attım kumbaramaa eee hadi listeyi oluşturunda benide ekleyin :mendil::mendil:

kızlar kumbara almanıza geek yokkii kapalı bir kutu olur bir kavanoz olur yeterki niyetine girin. çok iyi para birikiyor bu ay gram altın parası biiktirdim ama hala alamadım. :D

kızlar kumbara almanıza geek yokkii kapalı bir kutu olur bir kavanoz olur yeterki niyetine girin. çok iyi para birikiyor bu ay gram altın parası biiktirdim ama hala alamadım. :D

evet canım haklısın benim kumbaram yokkene ben bir kavanozda biriktiriyodum baktım olmuyo aç kapa yapıyorum ve arada para götürüyorum kilitli büyük bir kumbara aldım zaten çok ucuz kumbaralar 1 teleden başlıyo en fazla 5 tl yani :D:D

eskiden bende de vardı o huy.
aklım kumbarada kalıyordu.sonra paranın kıymetini anladıkça birde elle tutulur birşeyler yapmak istedikçe kumbarayı açmamaya çalıştım.
şimdi minik bir sandığı kumara yaptım. elime geçen bozuklukları atıyorum hatta bazen sırf para atabilmek için bütünleri bozduruyorum :D
hepimizin kumbaraları bereketli olsun inş. dolsun taşsın

Geri