gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Kırmızı Beyaz Genç Odaları Kırmızı Beyaz Yatak Odaları Kırmızı Beyaz Mutfaklar

Kırmızı rengin aşk ve tutkunun rengi olduğunu herkes bilir. Kırmızının tutkusu ile aşkın masumiyeti ile ifade edilen beyaz kombinasyonu ile oluşturulmuş kaliteli oda dekorasyonlarını evlerinizde görmek istemez misini? Evlerinizde dekorasyonda bu renklerden yararlanırken hem saflığı hem de enerjikliği aynı anda hissedebilecek; kaliteli oda görünümleri yakalayabilme fırsatını elde edebileceksiniz.

Beyaz renk ile hem daha aydınlık ortamlar yakalayacak; bunu kırmızı rengin enerjikliği ile birleştirerek kaliteli görünüm zenginlikleri yakalama fırsatı edinebileceksiniz. Yemek odası dekorasyonlarında da beyaz yemek masası ve kırmızı sandalyelerle harika bir uyum yakalayıp masanızı kırmızı mum ve kırmızı güllerle donattığınızı düşünsenize. Bence harika bir görünüm olur. Sevdiklerinizle bu yemek masalarında yediğiniz yemeğin tadına doyamazsınız. Tablolarınızdfa, aksesuarlarınızda ya da koltuk takımı- halı seçimlerinizde siz de kırmızı beyaz kombinasyonundan yararlanmaya ne dersiniz? Dilerseniz bu renklere zaman zaman siyah rengi de katabilirsiniz.

beyaz-kırmızı-oturma-odası-dekorasyonu1.jpg kirmizi_beyaz_daire_1.jpg kirmizi_beyaz_daire_2.jpg kırmızı-beyaz-dekoratif-ve-modern-oturma-odası.jpg kırmızı-beyaz-genç-odası-tasarımı.jpg kırmızı-beyaz-modern-mutfak-dekorasyonu-600x400.jpg kırmızı-beyaz-ve-siyah-renklerle-modern-mutfak-dekorasyonu.jpg Kırmızı-Siyah-Beyaz.jpg Kırmızı-Siyah-Beyaz-1.jpg Kırmızı-Siyah-Beyaz-2.jpg kırmızı-ve-beyaz-salon-dekorasyon-örnekleri.jpg lüks-kırmızı-beyaz-ve-siyah-renklerle-modern-yatak-odası-dekorasyonu.jpg modern-kırmızı-beyaz-ve-siyah-renklerle-salon-dekorasyonu.jpg parlak-kırmızı-dolaplar-siyyah-beyaz-desenli-halı-siyah-duvarlar-modern-banyo-örneği.jpg Siyah-Kırmızı-Beyaz-2.jpg

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev dekorasyon önerileri

Ev dekorasyon önerileri

Yatak odanız olsun salon,çalışma odanız vs gibi evinizin her kösesini kendiniz yaratın meleklerim her köşesinde huzur bulcagınız bir kaçtane örnek sunuyorum sizlere
  2. Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

küçük evlere dekorasyon küçük evlerde dekorasyon evler için evler için önerileri örnekleri Küçük bir daireniz mi var? Üzülüyorsunuz çok dar diye. ama hayır üzülmeden önce size verecek bir fikrimiz var... Birde bu küçük eve bakın. Küçük olmasına rağmen ne kadar aydınlık öyle değil mi? Umarım bu şirin ec size biraz olsun ilham verebilmiştir....
  3. Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu önerilerine ihtiyacım var kızlar evimi bembeyaz istiyorum ama dekorasyonda kararsızım :S
  4. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
  5. Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Mavi beyaz renklerinden faydalanarak elde edeceğiniz huzur verici oda görünümlerine davetiye çıkarmaya hazır mısınız? Birçok mavi beyaz dekor unsuru ve mobilya modeli tercihi ile odalarınızda oldukça etkili ve pozitif etki oluşturabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Mavinin ferahı ile beyazın safı birleştiği zaman ortaya çıkaracak olan etkiyi görmek için acele edenlerdenseniz aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş