gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kırmızı burunlu çarıklar

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kırmızı burunlu çarıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çarık

Çarık

Yolculuğa,ayrılığa ve Ayrılık acısına işarettir. Yolculuğa,ayrılığa ve Ayrılık acısına işarettir.
  2. çarık Görmek

çarık Görmek

Yolculuğa,ayrılığa ve Ayrılık acısına işarettir
  3. Öpücük burunlu topuklu ayakkabılar

Öpücük burunlu topuklu ayakkabılar

platform topuk ayakkabılar platform topuk topuklu ayakkabılar öpücük burunlu topuklu minik ayakkabı Kadın ayakkabısı söz konusu olduğunda, yüksek topuklu ayakkabılar bayanların seksapellerini en iyi gösteren aksesuarlardır. 1930′ların parıltılı zamanlarında, Greta Garbo ve Rita Hayworth gibi efsane yıldızlar, özellikle parmağın sadece minik bir kısmını gösteren öpücük burunlu topuklu ayakkabı...
  4. uzun burunlu olmanın dezavantajları

uzun burunlu olmanın dezavantajları

sakın yanlış anlasılmasın zatii kimin burnu uzun bilmiyorm daa:laugh:yani paylasım amaçlı tamamenn saf niyetimle....................saygılarr:laugh::laugh: 1) Asla profilden fotoğraf çektiremezsiniz. Gün gelip de o güzel düğün fotoğraflarından siz de çektirmek istersiniz. Ama öte yandan bu sizin en korkulu rüyanızdır. 2) Herhangi bir şey içerken bardağı diğer insanlardan daha fazla yukarı...
  5. Açık Burunlu Ayakkabılar

Açık Burunlu Ayakkabılar

açık burunlu ayakkabı modelleri açık burunlu ayakkabı burun Yaz geldi beraberinde burnu açık şık ayakkabıları da getirdi. Beğenen beğenmeyen herkes baksın. Beğenmeyenlerin de kararı değişecektir :) Ben giymekten çok zevk alıyorum çok yakışıyor bana :D Gelinliğin altına bu tür bişey güzel gider :) bu kırmızı ayakkabı da çok şık duruyor meleklerim :)

Sayfayı Paylaş