gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Kırmızı Çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

kırmızı çantalar Kırmızıya karşı bağımlılığımı her defasında dile getiririm.Bayılıyorum napim:DÇingene ruhlu olan yüreğime söz geçiremiyorum.Elbise olsun ,takı olsun, mobilya olsun ,ayakkabı olsun ,çanta olsun olsunda olsun hepsi kırmızı olsun:)Bayılarak beğendiğimim bu kırmızı çantaları sizlerinde görmesini istedim meleklerim:tik:

:deli::deli:

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]çok güzeller canım thanks

3. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım bende kırmızıyı çok severim :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bunu sevdim canooo

Kırmızı Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızının Guzelliği,Kırmızının Büyüsü

Kırmızının Guzelliği,Kırmızının Büyüsü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kırmızı pabuçlarım

kırmızı pabuçlarım

red shoes kırmızı pabuç resimleri ah şu ayakkabı tutkusu yok mu bizde daha küçücükken başlar bayramlık kırmızı pabuç hevesi :) sanki büyüyünce geçiyor mu üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun :laugh: diye bir laf vardır. kırmızı tutkunları kırmızı benim yaşam tarzım diyenler işte size kıpkırmızı ayakkabılar..............
  3. Kırmızı Severmisiniz

Kırmızı Severmisiniz

Abiye elbise modeli arıyorum ama birde kırmızı olursa iyi olur diyorsanız buyrun melekler kırmızının her tonunda her modelde kırmızı abiye modelleri :tik:
  4. Kırmızı Elbiseler

Kırmızı Elbiseler

kırmızı elbiseler kırmızı abiyeler çingene elbise modelleri Çingeneyim kaynar kanim Durmaz oynar herbir yanim Dünyada yok tek bir malim Dert değil be canim Şugarim benle oynasin Düşmanim varsa çatlasin Neşemiz hiç bozulmasin Sol yanim yanmasin :dp178::dp178: Ya kim ne derse desin çingene değilim ama ruhumda var ben bayılıyorum .Bu kırmızıya aşığım resmen ya:hıms: işte sizler için...

Sayfayı Paylaş