gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kırmızı dudaklı yarasa balığı

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kırmızı dudaklı yarasa balığı dünyadaki dört yüzgecinin üzerindeyürüyen tek balıktır. Yürümek için tasarlanmış yüzgeçleri, tuhafgörünüşlü burnu ve büyük kırmızı dudakları ile balığın son dereceilginç bir görünümü vardır.

Yarasa balıklarının kumun üzerinde bir insanın yürümesi gibidolaşabilmelerini sağlayan organları göğüs yüzgeçleridir. Buyüzgeçlerini kullanarak yarasa balıkları okyanus zemininde rahatçaayakta durabilir ve yüzgeç uçlarının üzerinde yürürler. Fenerbalıklarında olduğu gibi yarasa balıklarının da burunlarının altında,diğer balıkları kandırmak için olta olarak kullandıkları küçük deriparçaları vardır. Yarasa balıkları etçil hayvanlardır. Bu oltayıkullanarak diğer balıkları, yengeçleri, kurtçukları ve deniztaraklarını yerler.

alıntı

2. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

Cevap: Kırmızı dudaklı yarasa balığı
    ehh napalım dudaklarını kırmızıya boyamışlar :)):haha:

3. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

:hhh::haha::haha::26: hehe hehe şaka yaptım zaten onların dudakları doğuştan öyle ki

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

valla yarasa balığının ne duymuştum nede görmüştüm saol pasika canım sayende görmüş oldum:)

Kırmızı dudaklı yarasa balığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dil yarası

Dil yarası

İşte hayatın taa içinden gerçek olan samimiyet dolu bir yazı daha.. Çoğu kişi ben açığım..açıksözlüyüm..birşeyleri dann diye söylerim diyebilir belki ama bu olay açıksözlülük de değil gördüğümüz gibi..insan ne çekerse dilinden çeker derler..ta kendisi.. Adam düşünmeden veya çok hızlı düşünüp karısını kaçırtmanın tam noktasını bulmus ve ağzından çıkıvermiş...Böyle sözler bazen bir hayatın...
  2. ince dudaklılara makyaj sırları

ince dudaklılara makyaj sırları

Öncelikle bir dudak peelingi uygulayıp, bu bölgedeki dolaşımın artmasını sağlayın. Bu dudaklarınızı otomatik olarak daha dolgun gösterir. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için parlatıcı bir kalemle dudak çevresini çizip, dudak kenarlarında çizgiyi biraz dışa taşırın. Şimdi dudak kalemini uygulayın ve gene dudak çizgisinin bir dışından sürün. Rujla çizginin içinde kalan kısmı doldurup,...
  3. aşkın yarası

aşkın yarası

aşk yarası resimleri
  4. Kırmızı balık oyunu

Kırmızı balık oyunu

kırmızı balık oyunu balık oyunları kırmızı oyunları gölde oyunu yiyen KIRMIZI BALIK Kırmızı balık gölde,(ELLER BİRLEŞİR VE BALIK GİBİ KIVRILIR) Kıvrıla kıvrıla yüzüyor. Balıkçı Hasan,geliyor Oltasını atıyor(OLTA ATARMIŞ GİBİ ELİMİZİ ÖNCE ARKAYA SONRA ÖNE FIRLATIRIZ) Kırmızı balık gölde, Sakın yemi yeme(HAYIR DERMİŞ GİBİ ELLERİMİZİ SALLARIZ) Kırmızı balık kaç kaç, Kırmızı balık kaç kaç.
  5. Yürüyen kırmızı dudaklı yarasa balığı

Yürüyen kırmızı dudaklı yarasa balığı

dünyanın en büyük dudaklı kadını insan dudaklı balık kırmızı yarasa balığı yürüyen balık dünyanın en kalın insanı Şu yaşıma kadar bildiğim balıklar yediğim balıklardır:DAma böylesini ilkkez gördüm ve şok oldum:DBu balık diğerlerinden çok çok farklı.Neden mi??Çünkü;bu balığın ayakları var:DŞaşırdınız değil mi?Öyle ama buyrun okuyun ve resmine bakın sizde şaşıracaksınız.Rabbimin hikmetinden...

Sayfayı Paylaş