gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kırmızı giyin, hesabı erkek ödesin...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kırmızı giyin, hesabı erkek ödesin...

saol adminim bunu bilmek iyi oldu :D:D

Kırmızı giyin, hesabı erkek ödesin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  2. şans için kırmızı giy:)

şans için kırmızı giy:)

Şans için kırmızı giyinin! Yeni yılda şans, bereket veya mutluluk için neler yapmak gerekiyor? İster kırmızı don giyin, ister tabak veya nar kırın. İster kabak tatlısı, ister mercimek yiyin. Ama bunlardan birini mutlaka yapın! Gelen her yeni yıl, geçen zamanın açtığı yaraları sarmak umuduyla dolu olur. Bu nedenledir ki yılbaşında hep şans, bereket veya mutluluk getirdiğine inanılan...
  3. bir erkeğin ölmeden önce yapması gerekenler...

bir erkeğin ölmeden önce yapması gerekenler...

1. İstifa edin. 2. Ateş edin. 3. Bir dönem yalnız yaşayın. 4. En az bir kere nereye gittiğinizi bilmeden yola çıkın. 5. Zenci bir kadınla sevişin. 6. Mümkünse bütün ırklardan kadınlarla sevişin. 7. Jim Beam Black için. 8. Her konuda sevgilinizden iyi olun. 9. Mecburiyetten sıcak bira için. 10. Rock grubu kurun, grubun solisti olun. 11. İyice şımarıp grubu dağıtın,daha sonra da...
  4. Kadın ve erkeğin yatmadan önce yaptıkları

Kadın ve erkeğin yatmadan önce yaptıkları

kocasıyla yatmayan kadın erkek kadının memesini emiyor memelerini erkeklere açan kadınlar video memelerini erkeklere açan kadınlar oyunları oyunu Kızlarr gerçektende yapıyormuyuz bunları:D:DOkuyun bakalım ama saklamak yok herkes doğruyu söylesin tamam mı:DMesela ben yapıyorum:angel::seker: KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum ben yatmaya...
  5. Giyime dikkat...

Giyime dikkat...

giyimle ilgili makaleler Sadece ailenin küçüklerine yapılan bayramlık alışverişi dahi bütçeleri sarsabiliyor. Yalnız giyimle ilgili püf noktalarının bilinmesi halinde kaliteyi ucuza almak da mümkün. Hatta bilinçli bir tüketici cebini sarsmadan aradığı kaliteyi pazarlarda bile bulabilir. Son yıllarda hızla artış gösteren, geniş bir ürün yelpazesine sahip pazarlarda bugün ihraç fazlası ünlü...

Sayfayı Paylaş