gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kırmızı Havyarlı Penne Makarna

Konu, 'Makarnalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler: 1 paket Penne makarna 2 diş sarımsak
    100 gram kırmızı tuna havyan
    3-5 dal maydanoz
    3 çorba kaşığı sızma zeytinyağı
    istediğiniz baharatlardan birer tutam

HAZIRLANIŞI :
    Penne makarnayı dişe biraz sert gelecek şekilde haşlayın. Ateşten indirip hemen süzün.
    Diğer taraftan bir kaba zeytinyağını koyun. Üzerine çok ince doğranmış iki diş sarımsağı atın, tuzunu ekleyin ve 1 dakika kadar çok kısık ateşte pişirin. Sarımsakların beyazlığını kaybetmemesine dikkat edin. Sonra penne makarnayı tencereye boşaltın. Üzerine havyarı dökün ve iyice karıştırın. Çok kısık ateşte 1-2 dakika kadar beklettikten sonra indirin.
    Servis tabağına alın. Üzerini maydanoz ve istediğiniz baharatlarla süsleyerek, servis yapın.
    Not : Çeşitli markaların penne cinsi makarnalarım marketlerde bulabilirsiniz.

Kırmızı Havyarlı Penne Makarna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makarna

Makarna

Rüyada makarna görmek , o rüyayı görenin, felaket bir şekilde obur olduğuna işarettir. Rüyada makarna ufak zararlara uğrayacaksınız demektir. Rüya sahibi bir kadınsa, yakında bir erkekle ilişkiye gireceğine yorumlanır. Ufak zararlara uğrayacaksınız. Rüya sahibi bir kadınsa yakında hayatına yabancı bir erkeğin gireceği anlamına gelir. Hayırlı iş ve kısmettir.Rüyada makarna görmek, o rüyayi...
  2. Penne Arrabiata Tarifi Resimli

Penne Arrabiata Tarifi Resimli

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Penne Arrabiata Tarifi bekliyorum inş biliyorsunuzdur :)
  3. Penne Arrabbiata Tarifi Resimli

Penne Arrabbiata Tarifi Resimli

Penne Arrabbiata Tarifi Resimli Merhaba bayanlar Penne Arrabbiata Tarifi yazarmısınız akşama cevabınıza bakacam inş yazmış olursunuz
  4. Resimli Penne Arrabiata yapılışı

Resimli Penne Arrabiata yapılışı

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Penne Arrabiata Tarifi Sizi bilmem ama ben az önce misafirimizin sorusu üzerine öğrendim böyle bir yemeği Melek'lerim. Bildiğiniz makarna ama bir kaç farklılığı var ismide çok garip değil mi :D Ee öğrenmişkende benim gibi bilmeyenler için tarifinide paylaşmak istedim :) MALZEMELER 1 paket penne makarna 1 yemek kaşığı zeytinyağ 1 yemek kaşığı tereyağ 3 yemek...
  5. Penne Arrabiata Nasıl Pişirilir ?

Penne Arrabiata Nasıl Pişirilir ?

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Penne Arrabiata Tarifi Özellikle çocuklar başta olmak üzere makarna sevmeyen pek azdır herhalde melekler :) Çeşit çeşit soslarla lezzetlenen makarna mtariflerinden Penne Arrabita nasıl yapılır öğrenmek için hemen tarifimize geçiyoruz :Tik: MALZEMELER 1 paket penne makarna 1 yemek kaşığı zeytinyağ 1 yemek kaşığı tereyağ 3 yemek kaşığı rendelenmiş parmesan...

Sayfayı Paylaş