gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bundan birkaç sene önce bana kırmızı rengi sevip sevmediğimi sorsalarda kesinlikle cevabım hayır olurdu.Hatta kırmızıyı çok seven bir arkadaşım vardı.Onun için bile kırmızıyı nasıl bu kadar çok seviyorki diye düşündüğüm olmuştur.Ama artık kırmzı renge daha sıcak bakıyorum.Rengin cazibesi beni kendine çekmiş olacakki artık kırmızılı giysilerim, çantam ve ayakkabım bile var. Çiğ olmayan hoş bir kırmızı renge artık hayır diyemiyorum:) Kırmızı rengi seviyor ve ev dekorasyonunda nasıl göründüğünü merak ediyorsanız,işte sizler için kırmızı salon örnekleri.Güzel bir uyum ve dekorasyonla kırmızı evi çok şık gösteriyor.Evini yeni dekore edecek ve evlenecek olan arkadaşlarıma tavsiye edebilirim.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2010
  2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım ya müthiş

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

üstten ikincisine bayıldım süper kırmızıyı sevmiyorum ama ççok güzel

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ala bir bakarlar doner doner bi daha bakarlar..
    ben kırmızı renge bayılırrım bu tasarımlarda süper.. paylaşım için sağol..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar gercekten cok hos tuttum :D emeğine sağlık

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Salonum böyle olsun isterdim doğrusu muhteşem :)

Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ile elbiselerde bir harika. Benim için iddialı sayılabilir bir renk ama çok muhteşem doğrusu.
  2. kırmızının çekiciliği

kırmızının çekiciliği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kırmızının büyüsü salonunuzda

kırmızının büyüsü salonunuzda

EVİMİZ BİZİM HERŞEYİMİZ YAŞAM ALANIMIZ... ÇOGU ZAMAN DEKORASYONUYLA BİZİ YANSITAN ODALARIMIZI GÖNLÜMÜZE GÖRE DEKORE ETMEK ŞÜPHESİZ EN ÇOK İSTEDİĞİMİZ ŞEYDİR :) MADDİ İMKANLAR DOĞRULTUSUNDA ÇOĞUNLUKLA SİZİNDE HAYALİNİZDEKİ SALON BENİM GİBİ KIRMIZI BEYAZ VE SİYAH UYUMUNDAN OLUŞUYORSA BU SALONLAR SİZİ YANSITIYOR DEMEKTİR :)...
  4. Kırmızı Aşk'ın Rengidir.. Aşk'ın Modası

Kırmızı Aşk'ın Rengidir.. Aşk'ın Modası

kırmızı modası, kırmızı elbise modelleri, 2011 kırmızı rengin modası, 2011 yaz sezonu kırmızı modası, moda , elbisede kırmızı, bayan çanta modelleri, bayan ayakkabı modelleri Kırmızı yeni sezonda Çok moda. kırmızı gücün. cesaretin ve şehvetin rengidir. Kırmızı kadın rengıdır. Kırmızı kadın rengidir. Kırmızı modanın kalbidir. Kırmızı vazgeçilmezdir. Kırmızı modası ...
  5. Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

aşkın rengi nedir kırmızının anlamı kırmızı aşk hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Aşkın rengi nedir diye daha önce kendimce, yüreğimden dökülen dizleri Aşkın Rengi Gri diye yazmıştım. Lakin yazımda ki gibi aşkın rengi içinde bulunan durumlara göre değişir. Zira bilinen o ki, kırmızı aşk rengi... Kırmızının anlamı hep tutku olarak bilinir, oysa ki öfkede kırmızı olabilir. Aslında aşk da...

Sayfayı Paylaş