gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

gözaltı morlukları nasıl kapatılır,gözlatı morlukları nasıl geçer,gözaltı morlukları nasıl giderilir,gözlatı morluklarını yoketme,gözaltı morluklarını kırmızı rujla yoketme

555.jpg

Zaman zaman uykusuzluktan, yorgunluktan yada cildin susuz bırakılıp yeterince nemlendirilmemesinden göz altında koyu halkalar oluşur. Göz altı morluklarını kapatmanın yolu makyaj yaparken kapatıcı uygulamaktan geçiyor. Ama özellikle göz altında doğuştan koyu halkalar bulunan kadınlar başta olmak üzere, birçok kadın bu görünümü maskelemekte zorlanıyor. Peki bu sevimsiz koyu halkalardan kırmızı ruj kullanarak kurtulmak mümkün desem? Kulağa garip gelebilir ama Hindistan’da yaşayan Vlogger Deepica Mutyala‘nın videosunu izleyince denemek isteyeceğinize eminim :)

Deepica Mutyala, göz altına turuncu tonlarında bir ruju fırça yardımıyla sürüyor ve daha sonra üzerinden fondöten ile geçiyor. Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl kapatılır, öğrenmek için izlemenizi tavsiye ederim

2. zeynepyapraklar

zeynepyapraklar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gözaltı morlukları için tedavi edici kremler varmı ve marka önerebilirmisiniz

3. semayilmazlar

semayilmazlar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Göz altı morlukları ve torbalarına oldukça faydalı olan patates veya salatalık, aynı zamanda göz altı kırışıklıklarına da iyi gelmektedir. Patates veya salatalığı dilimleyip gözünüzün izerine koyun. Yaklaşık 20 dk bu şekilde bekleyin.

Ben bunu çok sık yapıyorum iyi geliyor ama tamamen yok olmuyor malesef

THESECRET bunu beğendi.
  4. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Elmayı rendeleyip suyunu sıkın. İçerisine bir tatlı kaşığı Türk kahvesi koyup gazlı bezin arasına yerleştirip sorunlu bölgelere uygulayın. Bu uygulamayı haftada üç gün tekrarlayın.

5. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    krem olarakta en çok önerilen La Prairie Anti Ageing Eye Cream Spf 15

6. semayilmazlar

semayilmazlar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    La Prairie Anti Ageing Eye Cream Spf 15 içeriğini okudum ama çok pahalı uygun alınabilecek yerler varmı acaba.
    Makyaj la nasıl kapatılır .Ben esmerim bir ürün aldım sürüyorum ama bembeyaz kaldı gözlerimin altı.Basit bir yöntem arıyorum .

7. princcicemile

princcicemile Forum Okuru

Canım benim sana önerim Giorgio Armani nin Maestro Eraser Gözaltı kapatıcısı. Cildinin rengine göre üç rengi var, birini seçebilirsin.

8. princcicemile

princcicemile Forum Okuru

Cevaplamaya çelıştım ama beceremedim. Tekrar yazıyorum. Giorgio Armani nin Maestro Eraser diye bir ürünü var, gözaltı kapatıcısı onu kullan. Ben çok memnunum, uzun yıllardır kullanıyorum.

9. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    shıseıdo'nun göz altı kapatıcısı müthiş

10. semrasokmek

semrasokmek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gözaltı torbaları için

2 çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 dakika bekletin. Süzüp buzdolabında soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.
    Bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.

THESECRET bunu beğendi.
  11. selvigokcek

selvigokcek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Video'lar süper ama her kırmızı oluyor mu bu kullandıkları kırmızının hangi tonu acaba

12. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    siz kan kırmızı olmayan daha hafif bir kırmızı ile deneyin

Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan dolaşımı göz altı morluklarına neden olabilir. Bu...
  2. "Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!" "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan...
  3. İncir ile göz altı morluklarına son

İncir ile göz altı morluklarına son

Ayy incir:)canım çekti valla.İnternette gezinirken suna dumankaya isimli bir uzmanımızın incirle ilgili yazmış olduğu bu yazıyı gördüm ve sizinle paylaşmak istedim.İnşallah işinize yarar. Suna Dumankaya göz altı morluklarına karşı incir birebirdir diyor. Bir inciri ikiye bölün ve akşam 20 dakika boyunca böldüğünüz bu parçaları morluklarınızın üzerinde bekletin. Göz altı morluklarınızın çok...
  4. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  5. Göz altı morluğu için bitkisel öneriler

Göz altı morluğu için bitkisel öneriler

Göz altındaki mor halkalar kadınların rahatsızlık duyduğu estetik kaygıların dan biridir.Nedeni uykusuzluk,göz yorgunluğu ,genetik nedenler,alerjiler ve burun akıntılarıdır.Ayrıca cilt hastalıkların dan egzama da göz altı morluklarına sebep olmaktadır.Göz altı morluklarının nedenlerini ve tedavisini yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi Göz altı morluğu neden olur , Göz altı morlukları...

Sayfayı Paylaş