gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kırmızı Ruj

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

kırmızı ruj Genelde kadınları itici yapan, fakat bazı kadınları çok çekici yapar[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Ocak 2011
    kraliçearı bunu beğendi.
  2. Epçet

Epçet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tonu ve kalitesi iiyse ten renginizle uyumluysa kesinlikle dikkat çekici güzel dudaklar çıkıyor ortaya

3. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kırmızı ruj cok sevrim ama aşkım ve annemler sürdürmez.o yüzden ruj kullanmıyorum.ama bence kadınları cok cekici gösterio

4. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Esmerlere çok yakışan ruj rengi

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    vazgecilmezimdii bir zamanlarr ama hayatımın tek erkeğii sürünce kıskanıyorr o ondann vazgectiğimmm bir şey....

6. ecche

ecche Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en çok sürdüğüm ruj rengi :)

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuda düşüncemi direk söyleyeceğim hiç kimse alınmasın darılmasın .

Tamam bazı kadınlarda gerçekten çok hoş duruyor esmer ve siyah saçlı bayanlarda özellikle ama her nedense ben o bayrak kırmızı ruju hiç ama hiç kullanmam etrafımdakilerde kullansın istemem. heleki günlük hayatta kullanıyorsa diyecek söz bile bulamam. bir özel davete gidersin şık bir elbiseyle kombin edersin o ayrı onun harici bana hiçte hoş gelmiyor.. gerçi kırmızı ruj deil sürüş nedenleri.

8. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum canım:clapping:

kraliçearı bunu beğendi.
  9. ecche

ecche Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla kızlar çok seviyorum kırmızı ruju çok tatlı geliyor bana çok fazla kullanmam ama çok severim kendimede yakıştıryorum. :) hem tatlı hemde sexy çok iyi bence :D

10. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siyah saç , beyaz ten ve kırmızı ruj ... bence yakışana süper...

11. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Birtürlü istediğim tonunu bulamadığım rujdur.

12. sivridillikiz

sivridillikiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Siyah saçlı ve beyaz tenli bir kadının sade ve siyah bir elbiseyi albenili hale getirmek için kullanabileceği yegane aksesuar olduğunu düşünüyorum. Ancak iddialı bir renk olduğu için geri kalan her ayrıntının sade bırakılması çok önemli. Aksi halde bazı arkadaşlarımızın da belirttiği gibi abartılı görünebilir. Tanıdığım çok kilolu bir hanımın tercih ettiği bir stil olan siyah bol elbise ve kırmızı ruj onu fevkalade asil, çekici ve dişi kılmaktaydı. Aklımda kalan bu güzel imge nedeniyle aynı şeyi tüm esmer ve kilolu hanımların deneyebileceğini düşünüyorum. Buna ek olarak üyesi olduğum eDarling platformu arkadaşlarımdan edindiğim bilgilere göre erkekler kırmızı ruj ve koyu yeşil elbiseyi de son derece çekici buluyorlarmış.

Selma.jpg

christina-applegate.jpg

Son düzenleme: 20 Nisan 2011
  13. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende bayılıyorum bazılarına çok yakışıyor ama kendimde güzel bulmuyorum :D:D kırmızı ruju uzaktan sevenlerdenim :D

kraliçearı bunu beğendi.
  14. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    ben kırmızı ruju sadece özel bi yere gideceksem aksamları sürerim.bana görede kırmızı ruj günlük kullanılabilecek bir malzeme değil.ayrıca 15,18 yaslarındaki kızlarada hiç yakısmıyor bence

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bir ara arkadaşım bana loreal in kırmızı rujunu hediye aldı ama ne kırmızı hani derler ya bayrak kırmızı .. Çoğu hanımın bayılacağı bir ton fakat ben kırmızı kullanmam kullanamam yani. Ama onada bir çözüm buldum ruj ikili satılıyor yanında düzgünleştirici şeffaf renk parlatıcısı ile birlikte . Çok hafif kırmızıyı sürüyorum üstüne düzgünleştiriciyi süper hoş tatlı bir kırmızı çıkıyor ortaya ve çok dikkat çekmiyor! loreal true match infallible ruj ismi...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mart 2011
Kırmızı Ruj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırmızı rujla ilgili ipuçları

kırmızı rujla ilgili ipuçları

kırmızı ruja göz makyajı Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki? Yani kırmızı ruj sürmek, muhtemelen bir kadının yapabileceği en dramatik, süsleyici anlatım şeklidir. İşte kırmızı rujla ilgili ipuçları: Dikkat çekmek: Dudaklarınızı kırmızıya...
  2. Kırmızı rujum...

Kırmızı rujum...

Kırmızı rujum... Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki? Yani kırmızı ruj sürmek, muhtemelen bir kadının yapabileceği en dramatik, süsleyici anlatım şeklidir. İşte kırmızı rujla ilgili ipuçları: Dikkat çekmek: Dudaklarınızı kırmızıya boyayarak,...
  3. Kırmızı Rujum

Kırmızı Rujum

Her bayanda bir adet kırmızı ruj bulunur.Bulunamayanlarda vardır.:DBulunmuyorsa lütfen sizde bir adet bulundurun.İşte kırmızı rujumu nasıl kullanacağım sorusuna güzel bir yanıt:):) Kırmızı rujum... Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki? Yani kırmızı ruj...
  4. kırmızı rujda tonunuzu yakalayın

kırmızı rujda tonunuzu yakalayın

KIRMIZI KADININ RENGİ HER YERDE HERZAMAN KUSURSUZ GÜZELLİKTEKİ RENK AMA DOGRU KULLANMAYI BİLMELİ!!! KIRMIZI RUJLA İLGİLİ BİRKAÇ İPUCU SİZE Kırmızı ruj her dönemin modasıdır. Ancak pek çok kadın kendine uygun tonu bulamadığı ya da çok parlak göründüğü için kırmızı rengi tercih etmez. Müjde! Bu ebedi sorun artık sona eriyor. Ruj uzmanı Poppy King kırmızı ruju seçerken...
  5. Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Bu sayfa; Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kırmızı ruj sürmek insanı güzel de edebilir, rezil de edebilir. Zira son derece dikkat çekici olan kırmızı ruju sürmek hem cesaret hem de el becerisi ve zevk gerektirir. Doğru sürülmediği takdirde hoş olmayan bir görüntü veren kırmızı ruj nasıl sürülür işte bilgiler... Ten renginiz önemli Eğer...

Sayfayı Paylaş