gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

kırmızı süveter ve pembe kazak .. benim süveterim:D

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

kırmızı süveter modelleri pembe kazak kırmızı süveter erkek pembe kazak örgü modelleri
    kırmızı süveter beyaz gömlekle çok hoş duruyo:)

pembe kazak
    buda yakın görünüş.. rengi soluk çıkmış:(

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kırmızı süveter ve pembe kazak .. benim süveterim:D
    kırmızı süveter gercekten cok güzel bende pembesini yapmıştım herkese tavsiye ederim
    eline saglık

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kırmızı süveter ve pembe kazak .. benim süveterim:D

ellerine sağlık canım çok güzel olmuşlar..

kırmızı süveter ve pembe kazak .. benim süveterim:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk SÜveterİ

Çocuk SÜveterİ

süveter yakası nasıl örülür süveter yakası nasıl yapılır çocuk süveteri örülür yapılır video bebek yakadan başlayıp kol altına gelinceye kadar arttırın. sonra kolları kesip bedenden örmeye devam edin. 78 ilmekle başlayın. deseni yapmaya kolları kestikten sonraki sırada başlayın. deseni yapmak için; 6 haroşa 10 düz + 1 ajur + 2 düz + 1 ajur + 6 düz + 1 ajur + 2 düz + 1 ajur + 26 düz + 1 ajur...
  2. Süveterler

Süveterler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok şık kırmızı renkli süveter ve yapımı

Çok şık kırmızı renkli süveter ve yapımı

v yaka süveter yapımı süveter yapımı v yaka kazak ve iki renkli modelleri MALZEMELER: Anchor "Pegasos" El Örgü İpliği Renk: 1141 kırmızı (Yaklaşık 400gr.) 9 numara 1 çift örgü şişi Beden: 36 – 38 büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Kullanılan örgüler: Düz örgü – ters örgü Ölçü: 14 ilmek 17 sıra 10cm2 ye eşittir. UYGULAMA: Arka: 9 numara örgü şişine 50(54) ilmek atın....
  4. Bebekler için örgü süveter ve yelek modelleri

Bebekler için örgü süveter ve yelek modelleri

bebek örgü süveter bebek yelek süveter yelek ve modelleri çocuk modelleri örgü yeleği Çocukların olmazsa olmaz denilen giyim çeşidinden biride süveter ve yelekler.Mutlaka olması gereken süveter ve yelek modellerine birkaç örnek sizler için hanımlar...
  5. Çok şık bayan süveter modeli ve yapılışı

Çok şık bayan süveter modeli ve yapılışı

süveter modelleri ve yapılışları bayan süveter modelleri bayan ve yapılışları örgü Sizlere oldukça şık bayan süveter modelini ve yapılışını veriyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına havalar serinlemeden önce bu şık süveterimizi bitirip çevremize hava atalım:D 5 numaralı şiş kullanılarak örülmüştür. ARKA : Siyah iple 86 ilmekle örgüye başlanır ve 7 sıra haroşa örülür. Daha sonra 40 cm...

Sayfayı Paylaş